צפו: עופר ברקוביץ מזיל דמעה ומאשים

במהלך ראיון ליאיר שרקי בערוץ 2: פרץ המועמד לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ בבכי וביקש להפסיק לרגע את הראיון. ברקוביץ האשים את הירושלמים שפשוט לא הגיעו לקלפי – צפו

בראיון ראשון מאז שהפסיד בבחירות, עופר ברקוביץ פורץ בבכי ומתקשה לעכל את ההפסד. "אתה שומע אנשים מקטרים ברחובות, אתה שומע אנשים מסבירים ש'לקחו להם' את העיר – ואז מגיע יום הבוחר, היום בו אתה יכול להשפיע על הדברים, ואנשים נשארים בסופו של דבר בבית. זה כמעט בלתי נתפס", הוא אומר בראיון ליאיר שרקי בהחדשות. "כשאתה מצרף לזה את הפייק ניוז המאוד מאוד חריף שהופץ, היו אנשים שבסוף חששו, או שגרמו להם לספקות מספיק גדולים כדי לא להצביע עבורי".

"חווינו התקפות הונאה שלא הייתי מדמיין", אומר ברקוביץ. "שיחות מהקרן החדשה שתומכות בי – דבר שכמובן לא היה ולא נברא; אוטו שהולבש עם שלטים בערבית ורמקול שלא אנחנו הוצאנו. אם אתה לא משחק מלוכלך, הסיכויים שלך פוחתים בצורה משמעותית".

"אני עם רגליים על הקרקע, יודע מה? החשיפה, השלטים ברחובות, התמונות – זה לא מרגש אותי", הוא מוסיף. "מה שמרגש אותי זה האנשים שמאמינים בדרך, שהדבר הזה גרם להם לפעול, נתן להם תקווה, מקום, משמעות".

בליל הבחירות הוא כבר הוביל בפער של 10% – אולם אז הגיע המהפך. וכך הוא מספר לשרקי: "ישבתי עם דינה, הורדנו את האור במטה שם", הוא משחזר. "לא חשבתי שאני ראש העיר". ברקוביץ הנרגש מזיל דמעה. "חזרתי לרגע הזה, שאני נכנס ל'קדמא' – המקום בו התכנסו הפעילים – שמצד אחד רוצים לחבק אותך וגאים, ומצד שני כל כך מאוכזבים", הוא אומר. מה יהיה השלב הבא בקריירה? "אני מחויב לתושבים", הוא אומר. "מחויב לרעיונות שהצגנו, מחויב לדברים האלה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסכן התחיל עם דרעי. ועוד קיבל שם מגניב

  אבל רק משוגעים כמותו יעזו להתמודד מול דרעי הצדיק
  ואולי גם לנצח פעם בשביל כולנו

  פ |
  הגב
 2. לא מרגש בכלל! אך אני מרחם עליו מסכן מטומטם.

  אולי בפעם הבאה

  בנפול אויבך אל תשמח |
  הגב