אנשי אלקין בתגובה לישראל גליס: "מרכז חייו של אלקין בירושלים"

בסביבת השר אלקין דוחים את טענותיו של איש ירושלים ישראל גליס על השר זאב אלקין, בהם אמר כי "גדל ברוסיה ובהתנחלות", ולא מתאים לנהל את ירושלים: "כל חייו מתנהלים סביב ירושלים"

בסביבתו של השר אלקין דוחים בדקות האחרונות את "הטענות המגוחכות" שהעלה קודם לכן היום איש ירושלים הרב ישראל גליס נגד השר זאב אלקין.

בראיון ל'אקטואליק' אמר הבוקר גליס על אלקין: "אני לא רואה סיבה לתמוך באלקין. הוא בכלל בא מרוסיה ומההתנחלות, הוא לא מכיר את ירושלים, הוא לא מכיר את האופי של ירושלים, את אנשי ירושלים. יש לו אמא שגרה בנווה יעקב והוא אוכל איתה טשולנט. בסדר גמור, אבל זה לא אומר שהוא צריך להיות ראש העיר, שזה מרחק די גדול".

בתגובה ששלחו בסביבתו של השר אלקין ל'אקטואליק' נאמר: "מאז שהשר אלקין עלה לארץ מאוקראינה מרכז חייו נמצא בירושלים, כאשר תקופה ארוכה אף גר בה. החל באוניברסיטה העברית כסטודנט ולאחר מכן כמרצה וכמנהל מרכז אקדמי גדול באוניברסיטה ודרך עבודתו בכנסת כיו"ר שדולת ירושלים בכנסת במשך שנים רבות וכשר ירושלים ב-3 שנים האחרונות.

"כפי שהשר אלקין סיפר כבר בעבר, כל חייו מתנהלים סביב ירושלים, ילדיו לומדים בעיר וגם חיי היום יום כגון מרפאת קופת החולים והמכבסה נמצאים כולם בשכונת גילה.

"השר זאב אלקין הוסיף ואמר שלכבודה של ירושלים כדאי שקמפיין הבחירות יהיה פוזיטיבי ושהמועמדים השונים יסבירו לציבור במה הם טובים ולא בהשמצות על מועמדים נוספים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.