אנשי 'העדה' יערכו "הספד" מול 'ועד הישיבות'

הזוי? אנשי 'העדה החרדית' יקיימו בעוד כשעה הספד מול משרדי ועד הישיבות בירושלים, זאת במחאה על גיוס אברך חרדי לצבא

בעוד כשעה יקיימו קיצוני העדה החרדית "הספד" על גיוסו של אברך, תושב צפת שהתגייס לפני חודש לצה"ל.
במודעה נכתב כי "הירצחו" של האברך קשור במישרין ובעקיפין לראשי ועד הישיבות בארץ ישראל, הגוף המסדר את דחיית השירות והסדר "תורתו אומנותו", ולכן יקיימו את ההפגנה מול משרדי הוועד ברחוב מלאכי בירושלים.
במודעה מכונים ראשי הוועד כ"בעל קרירות גרמנית", "רוצח", "סלקטור" ו"משתפי פעולה בוגדניים", וכן הוסיפו על שמותיהם את הכינוי "שר"י", שם רשעים ירקב.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כנסו----------שיטת האקונומיקה של ועד הישיבות׳-----------כ נ ס ו-------------------------


  שיטת האקונומיקה של ועד הישיבות׳.
  בטור מתואר בהרחבה על שיטת האקונומיקה של ועד הישיבות, כפי שסיפרו חוקרי משטרה, השיטה נחשבת חלק בלתי נפרד מזירות פשע רבות. ישנם פושעים שמצטיידים בברדסים לראשיהם וכפפות לידיהם, ומבצעים פשע סטרילי שאינו מותיר כל עקבות. פושעים אחרים שופכים אקונומיקה על זירת הפשע. האקונומיקה תמחק את טביעות האצבעות ואת שרידי הפשע ותמנע מגורמי אכיפת החוק לגלות את הפשע, או לפחות את מבצעיו.

  התייחסות נוספת למעמד הרבבות בארה"ב ותוקף את ועד הישיבות, שם נחשף הציבור לפרטים מחרידים על ביצועה המעשי של גזירת הגיוס, ולמספרים העצומים של בחורי הישיבות שהסתבכו בשל הגזירה, שבוטל מעמדם, שנעצרו וכדו'. נוכח זאת, הגיעה תגובת הגוף המכונה ועד הישיבות. וממשיך המאמר הזה ותוקף את ועד הישיבות וכותב: אותו גוף שלח מכתב לכל ראשי הישיבות, ובו הוא מתריע מפני סכנה. הסכנה היא, שבחורי הישיבות המגיעים ללשכות הגיוס עוברים שכנועים ופיתויים מאנשים שונים, ויש להזהיר את בחורי הישיבות שלא ליפול ברשתם.

  בוודאי אומרים אתם לעצמכם: טוב מאוחר מלעולם לא. הגיע הזמן שאלו ששולחים את בחורי הישיבות להתייצב באותן לשכות הגיוס, ידאגו לפחות להדריך אותם שלא ליפול ברשת. ההדרכה מראש היא המינימום שבמינימום שיש לצפות ממי ששולח את הבחורים ללשכות הגיוס והשמד. וועד הישיבות אינו מתייחס לאותם ציידי נפשות צבאיים, אלו שכל עבודתם ומהותם היא לטרוף נפשות לשמד ולשכת הגיוס היא חדר העבודה שלהם.

  לא ולא. המכתב מתייחס דווקא לאותם מזכי הרבים יראי השם, צדיקי עולם, קדושים וטהורים המוסרים נפשם על קדושת השם, מארגון החשוב – 'מרכז הצלה', העומדים מחוץ ללשכות השמד [זה כולל מחוץ ועד הישיבות – השמד] ומצילים הרבה נפשות מדי יום ביומו. העסקנים הללו עומדים בחינם כמתנדבים, במסירות נפש, בחום ובקור, בלשכות הגיוס [גם ועד הישיבות] ברחבי הארץ, ומזהירים את אותם הבחורים שבאים להתייצב במקום – אלה שלדאבון לב מכניסים את עצמם למקום הסכנה (וכן משתפים פעולה, לעיתים בבלי דעת, עם גזירת הגיוס).

  העסקנים מסבירים לכל הנכנסים ללשכת הגיוס שעליהם להיזהר לא לשוחח עם ציידי הנפשות, ולא לחתום על מסמך של חיול. גם ביציאתם של המתייצבים, הם מבררים אצלם שאכן לא חתמו או לא השתכנעו חו להתגייס. כמו כן, כל מי שנתקל בבעיה מול הצבא, הם לוקחים ממנו פרטים ועוזרים לו להסדיר את מעמדו כבן ישיבה.

  גם חייבים להזכיר את תקיפתו של איש ירושלים הרהג משה איראם שליטא , על ידי פקיד אשר קליין פקיד בועד הישיבות, הלב עוד לא נרגע מהתמונות המזוויעות שפורסמו לפני מספר שבועות, בהן נראה אחד ממזכירי ועד הישיבות שופך אקונומיקה על אברך יקר שעמד במסינ מול משרדי ועד הישיבות ומחה נגד הפשעים הנוראים המתחוללים לנגד השמש, בביטול מעמד בן ישיבה מבני ישיבות וכוללים רבים כל כך, ובשיתוף הפעולה עם גזירת הגיוס.

  רבים ציינו כי רשעות כזו של הכאה אכזרית במקל ושפיכת אקונומיקה של אשר קליין, לא נראתה על ידי אף אחד מציידי הנפשות שהפגינו כנגדם, או בכלל על ידי אף חילוני באחת מהמחאות ברחבי הארץ. זו חומרא יתירה שלקח על עצמו דווקא עסקן בלבוש חרדי .אבל כעת נראה, שמעשה זה של שפיכת האקונומיקה מסמל את כל התנהגותו של ועד הישיבות. אין זאת, אלא שלאחר קול הרעש הגדול מארבעה קצוות הארץ נגד גזירת הגיוס ונגד התנהלות ועד הישיבות, החליטו שם לאמץ את שיטת האקונומיקה. וגם שיטת שיטת האקונומיקה של המשטרה, בתקופה האחרונה התחוורו כשמלה מעלליהם של ועד הישיבות, עד שכפי שהתפרסם ונודע, גם היור, שבתחילה הכחיש, נאלץ להודות (אם כי רק במקצת) במספר הגדול של הבחורים שאיבדו את מעמד בן הישיבה.ומה הפתרון? מטשטשים עקבות… שופכים אקונומיקה… אם הבחורים המתייצבים לא ידברו עם העסקנים היקרים, ולא יספרו להם על הבעיות ועל השמד המתרחש בפועל בלשכות הגיוס, אף אחד לא יידע ממה שקורה!

  המכתב שנשלח הוא אם כן מכתב האקונומיקה, שיטשטש את שרידי הפשע…לסיום, יוצאים בחריפות נגד ועד הישיבות שלטענתו משתף פעולה עם הצבא, אין ספק, שההתנהלות החמורה של ועד הישיבות מאירה מכיוון נוסף את הוראתו הברורה של רבינו מרן ראש הישיבה שליטא וגדולי ישראל, כי אסור באיסור חמור להתייצב בלשכות הגיוס, הן לדיחוי והן לפטור. כי לא זו בלבד שההתייצבות היא שיתוף פעולה עם גזירת הגיוס, הרי שההתייצבות צריכה על פי חוק לעבור דרך אותו ארגון המכונה ועד הישיבות – אותו ארגון המשתף פעולה באופן המלא ביותר עם גזירת הגיוס, ועינינו הרואות ומתפלצות, שגם כאשר מישהו מבקש להציל את אלו המתייצבים מליפול למלתעות השמד, הרי הם עושים ככל שביכולתם לחבל בפעולות ההצלה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. וועד הישיבות בית שמד ממש. בפרט השמנט'שיק הפיל אשר קליין ימ"ח אשר אוהב לרצוח נשמות ובני אדם עם קנמיקה!!!!!! אנחנו כל היום נחשבנו כצאן טבחה לשמד של ועד הישיבות

  וועד הישיבות בית שמד ממש. בפרט השמנט'שיק הפיל אשר קליין ימ"ח אשר אוהב לרצוח נשמות ובני אדם עם איקנמיקה!!!!!! אנחנו כל היום נחשבנו כצאן טבחה לשמד בועד הישיבות.

  אתמול תקנות גיוס בנות אושרו. אבל *"אין עוד מלבדו"* ובקרוב נזכה לראות נקמת השם על אלו שגוזרים גזירות נגד השם. ואז נא לא לבכות על הנקמות, בגלל שזה נקמת הרשעים ישר מהשמים, על גזירת גיוס השמד של צה"ל. הקב"ה בוכה על חידוש גזירת הגיוס ועכשיו הוא רק הוא מתחיל לנקום על הגיוס של בנים וגיוס בנות. [כדכתיב "אל נקמות ד' ודם עבדיו יקום"]

  והיום בחדשות הבוקר הודיעו על תאונה קטלנית בכביש 6: 2 חיילים כבר נהרגו במקום. במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דווח על תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 6 צפונית לניצני עוז בנתיב לכיוון דרום. 2 חיילים נהרגו, כנראה שזה רק ההתחלה של הנקמה של הקב"ה על גזירת השמד בפועל. הנקמה מגיע ישר מהשמים!!! בלי שאנחנו נקח נקמה בעמלקים של הדור הזה.

  אֵל נְקָמוֹת ד' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע היינו נקמת הרשעים: הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל גֵּאִים: עַד מָתַי רְשָׁעִים ד' עַד מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ: המזמור פותח בקריאה לד' לנקום באויבים המתנכלים לישראל. ורק לד' הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִּרְכָתֶךָ סֶּלָה.

  בספר סגולות הומלצה קריאת הפרק {הוא פרק צ"ד בתהילים} כמועילה לאדם להיפטר מאויבים המעיקים עליו. "לוּלֵי ד' עֶזְרָתָה לִּי כִּמְעַט שָׁכְנָה דוּמָה נַפְשִׁי" ואנחנו החרדים לדבר השם: מוכנים למסור נפשינו, כי עליך הורגנו (החרדים) כל היום נחשבנו כצאן טבחה – בין הציונים – המינים – רודפי הדעת – החילונים. "אין עוד מלבדו"…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב