אנשי 'הפלג' הפגינו מול ביתו של גוטרמן(וידאו)

מודיעין עילית: אברכים המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' הפגינו אמש מול ביתו של ראש העיר במחאה על ההתנכלויות נגדם

מודיעין עילית: אברכים המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' מסיעת 'בני תורה' הפגינו אמש (ג') מול ביתו של ראש העיר יעקב גוטרמן ברחוב 'נודע ביהודה' בעיר. לטענתם: בשל התנכלויות בגיבוי העירייה לקראוונים האמורים לשמש את אנשיהם עבור סמינר חדש בשנת הלימודים הבאה.

הכל החל כאשר לפני מספר שבועות הניחו אנשי 'הפלג' קראוונים בשטח הוואדי הצמוד לפארק המרכזי בעיר הממוקם מאחורי רחוב 'משך חכמה'. הקראוונים הללו אמורים לשמש כמקום לימוד לסמינר חדש אותו פתחו אנשי 'הפלג' כחלק ממסע ההתנתקות מהציבור הליטאי.

[vimeo 136664070 w=500 h=281]

אלא, שמבירור יסודי התגלה כי השטח עליו הונחו הקראוונים הנו שטח פרטי של חברת 'קריית ספר'. הבוקר גילו אנשי 'בני תורה' לתדהמתם כי הקראוונים הוזזו ממקומם וחלקם אף נהרסו על ידי אלמוניים.

גורם ב'בני תורה' בטוח בשיחה עם 'קוקר' כי ההרס נעשה על ידי חברת 'קריית ספר' שלא נוח לה עם הצבת הקראוונים במקום מסיבות מפלגתיות. אנשי 'בני תורה' קמו ועשו מעשה. אמש (ג') הפגינו כ-30 אברכים המזוהים עם 'בני תורה' בסמוך לביתו של ראש העיר יעקב גוטרמן.

שכנים המתגוררים בסמוך למבנה קובלים על הצבת הקראוון בסמוך לביתם: "מדובר בשכונה נינוחה ושקטה המאוכלסת בישיבות קדושות, הבאת בנות סמינר בסמוך לישיבות לא מקובלת, נפעל להרחקת הסמינר מהמקום".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה שזה הפתרון לבעיית השידוכים להסמיך את הישיבה לסמינר

    דוד |
    הגב