אנשי הפלג חזרו להטריד את בכירי המשק?

הפלס סובל מחוסר פרסומות? סמנכ"ל שיווק בחברת החשמל טוען בציוץ בטוויטר כי אנשי הפלג לא מפסיקים להטריד אותו גם שהוא שוהה בפורטוגל

אחרי שקט של כמה חודשים, אנשי הפלג הירושלמי חזרו להטריד את בכירי המשק – כך טוען אחד מבכירי המשק.

אורן הלמן, סמנכ"ל שיווק של חברת החשמל כתב הבוקר בטוויטר ‏למטרידים של עיתון הפלס החרדי את הציוץ הבא: "בטח תשמחו לדעת שהתקשרתם אלי בשישי ובשבת בזמן שכאן, במקום שבו אני נמצא, בפורטוגל, הייתה שבת. ‏בטח תשמחו לדעת שבגללכם חיללתי שבת כאן. בטח תשמחו לדעת שעניתי לשיחות שלכם בשבת. אבל נראה לי שהדבר האחרון שמעניין אתכם זה שבת.

לפני כשנה נעצרו ראשי עיתון 'הפלס' לאחר פשיטה משטרתית רחבת היקף. בערוץ 2 נחשפו קולותיהם של אנשי הפלג שהטרידו את ראשי החברות הגדולות במשק ובני משפחותיהם.

"אתם שנתיים מאמללים את החיים של מנהלים בכירים בחברה", אמרה אחת המוטרדות בתגובה לשיחה שהגיעה אליה מפעיל "פלס". "בזמן שאנחנו מדברים, אני מקבלת עוד 5 שיחות מהחברים שלך. אני לא יכולה כבר!"

ב"קו המאבק" של הפלג הירושלמי בהנהלת אברהם טריגר נשמעות הנחיות ברורות כיצד להמשיך את הדפוס הפעולה מול בכירי החברות הגדולות במשק: "מטלפון שלנו או מטלפון של אחרים. מחסוי ומגלוי, פעם פעמיים מכל טלפון" נמסר בהודעה. "גם בניקיון פסח לוקחים את הטלפון ומחייגים. בעזרת השם, ככה המחאה תהיה חזקה ועצומה".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שאלה לטריגר

  מדוע אתם מטרידים אותי??

  האם אין זה זכותי להחליט איפה אני מפרסם??? |
  הגב
 2. ספרדי פשוט

  מה ההיתר להטריד ככה?
  לכל איש עסקים מותר לפרסם היכן שרוצה, ויכול להשקיע כספו בכל צורה שבא לו….
  מה אתם מטרידים ככה , ועוד בשבת???

  שאלה |
  הגב