אנשי הרב עמאר על כלת הרב עובדיה: "מרשעת וארורה"

המתיחות בין הגר"ש עמאר לבין מרן הגר"ע יוסף ובני ביתו – הולכת ומחריפה: התכתבויות פנימיות של ראש המטה של מועמדו של הרב עמאר לרבנות הרב ציון בוארון, ניסים אלקסלסי, מאנשי הגר"ש עמאר שאף פעל בשליחותו בימים האחרונים למען בחירת הרב בוארון, שנחשפו ב'מעריב', מגלות טפח נוסף מהמתרחש בין הבתים.

'מעריב' פרסם חלק מהתכתבויות פנימיות של אלקסלסי בקבוצות ה"ווטס-אפ" בהם הוא חבר, בהן כותב בין השאר אלקסלסי על משפחת הגר"ע יוסף: "היום זה היום של האר"י הקדוש זכותו יגן עלינו ועל מרן לאריכות ימים, ויסיר את הקוצים מסביב לשושנה".

אך את הדברים הבוטים ביותר, כותב אלקסלסי על כלת הגר"ע יוסף, יהודית יוסף, אשתו של הרב משה יוסף.
הוא מכנה אותה "מרשעת וארורה". "אנחנו נאמני מרן ואוהבי מרן. אני באמת לא מתרגש מזה שאתם מנסים לדמות אותנו לאמסלם ואמנון יצחק שהתרחקו רק בגלל אותה מרשעת וארורה (יהודית יוסף כלתו של הרב עובדיה) ואותו גיחזי (בעלה משה יוסף). אי אפשר להזיק ולצעוק 'מרן' ולפגוע בגדולי ישראל".

על הגר"ע, הוא דווקא כביכול "מגן". "מרן הוא קדוש וטהור כתר לראשנו, וגם הרב עמאר מבוטל כלפיו… ישנו הבדל יחיד בינינו לבין הקשר הנפשי של הרב עמאר למרן שהם מבינים אחד את השני, ומי שלא ראה רואה את ברכת ה' במהלך של הרב בוארון כנראה אחוז בציניות".

ניסים אלקסלסי מסר בתגובה ל'מעריב' כי ״לגבי הציטוטים שנאמרו במהלך וויכוח סוער בתוך קבוצת חברים פרטית, הרי שיש להצר על מי שבחר להוציא את תוכן הדברים לרשות הרבים ומפני כבודם של הנוגעים בדבר לא ארחיב בנושא״.

"אמירה זו היא דוגמה נוספת שמעידה כי ההתבטאויות בתקשורת החרדית מחלחות גם לרחוב החרדי", אמרה בתגובה חברת הכנסת עליזה לביא (יש עתיד). "לצערי בתקופה האחרונה שמענו מספר התבטאויות חמורות ממגוון מחנות בציבור החרדי. נראה שהשיח רק הולך ומתדרדר ואני כי מקווה שנחזור במהרה לשיח ראוי ומכבד".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מסכים עם כל מילה אני תומך ברב בוארון ובעז"ה להתראות לקומבינות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב