אנשי הרב שמידע ניסו להשתלט על בית הכנסת

המאבק בין הפלגים בישיבת גרודנא אשדוד, הגיע לכדי תגרה אלימה. אנשי הרב שמידע ניסו השבוע להשתלט על בית הכנסת, במקום פרצה תגרה וכוח משטרה נדרש למקום להפריד בין הניצים. צפו. { אלימות בגרודנא}

המאבק בין הפלגים בישיבת גרודנא אשדוד, הגיע לכדי תגרה אלימה. אנשי הרב שמידע ניסו השבוע להשתלט על בית הכנסת, במקום פרצה תגרה וכוח משטרה נדרש למקום להפריד בין הניצים.

ניסיון השתלטות נוסף של אנשי הרב שמידע על בית הכנסת של אנשי הפלג הירושלמי

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 26 אפריל 2017

בבין הזמנים האחרון אנשי הרב שמידע שמזוהים עם הפלג הירושלמי, בהנהגת הרב אברהם כהן ,דרשו כי יינתן להם למסור שיעור, בעוד הגבאים טוענים כי מעולם לא התקיים שיעור בהיכל בית הכנסת בזמן שיש לומדים, והאשימו את אבי כהן כי הכל נעשה במטרה חוזרת ונשנית להשתלט על בית הכנסת .

השבוע (א') נעשה ניסיון השתלטות נוסף של אנשי הרב שמידע, וקבוצת מתפללים מאנשי הרב שמידע הגיעו וניסו להשתלט על בית הכנסת כשלצורך כך אף הזמינו תגבורת מישיבת גרודנא באמצע בין הזמנים לאשדוד.

בשלב הזה החלו  אנשי גרודנא למסור שיעור בתוך בית המדרש- דבר שגרם הפרעה לכלל הלומדים בבית המדרש. בתגובה, ניגש הגבאי ומקים בית הכנסת לעבר הבחורים והודיע כי אין למסור שיעורים בבית המדרש וכי זה מפריע ללומדים הרבים. במקום נוצרה תגרה אלימה עד שהגיעו כוחות המשטרה למקום  והפרידו בין הניצים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.