אנשי התרנגולות התעמתו עם סגן השר(וידאו)

במהלך העצרת של הלולנים בצפון, שהתכנסה בשל כוונת הממשלה לבצע רפורמה שהם חוששים מתוצאותיה, דיבר מזוז בשבחי הממשלה ופעולותיה ואז החל להתפתח עימות אלים: סגן השר זכה לקריאות בוז, ובתגובה כינה את המפגינים: "אספסוף". {תמך והותקף}

במהלך העצרת של הלולנים בצפון, שהתכנסה בשל כוונת הממשלה לבצע רפורמה שהם חוששים מתוצאותיה, דיבר מזוז בשבחי הממשלה ופעולותיה ואז החל להתפתח עימות אלים: סגן השר זכה לקריאות בוז, ובתגובה כינה את המפגינים: "אספסוף".

להפגנה הגיעו חברי הכנסת נחמן שי ואיתן ברושי (המחנה הציוני), אלעזר שטרן (יש עתיד), מזכ"ל תנועת המושבים מאיר צור ויו"ר התאחדות החקלאים דובי אמיתי. אלפי המפגינים לבשו חולצות לבנות עליהן נכתב: "אנחנו השכפ"צ של המדינה", "אורי אריאל – יהודי לא מגרש יהודי", ו"אני יצרן ביצים גאה".

(באדיבות רשת)

מזוז טען כי הגיע במטרה לתמוך במפגינים: "אנחנו באנו לתמוך בכם. הגזירה לא באה מהליכוד, היא באה משר החקלאות. לא ייתכן שייפגעו באנשים שכל מה שיש להם זה הפרנסה של הלולים. לא ניתן שיפגעו בכם. אני מבטיח לדבר על כך עם ראש הממשלה".

על כך שקרא למפגינים אספסוף הגיב סגן השר: "האמירה כוונה למפגינים שהתפרעו והחליטו לתקוף אותי משום מה ולא לכלל המפגינים. אם מישהו ראה בכך אמירה פוגענית, אני מתנצל".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלו החלאות שמענים ומתאכזרים על בעלי חיים ומביאים הרבה גזרות על עם ישראל

    כלבוטק חשף אותם |
    הגב