אנשי זק"א שבו למקום הטבח(וידאו)

חלונות מנופצים, אנשי ביטחון בנוכחות מוגברת וחנויות שוממות. שעות לאחר הפיגועים בירושלים האווירה בבירה מתוחה, אבל אנשי זק"א שטיפלו בגופה ובפצועים החליטו לשוב אל זירת הפיגוע שם שרו בצוותא שירי נחמה. צפו {כָּל-שְׁעָרֶיהָ שׁוֹמֵמִין}

חלונות מנופצים, אנשי ביטחון בנוכחות מוגברת וחנויות שוממות. שעות לאחר הפיגועים בירושלים האווירה בבירה מתוחה, אבל אנשי זק"א שטיפלו בגופה ובפצועים החליטו לשוב אל זירת הפיגוע שם שרו בצוותא שירי נחמה.

בתוך כך בארגון זק"א התקבלה החלטה מהיום והלאה לעטוף את גופות המחבלים הרוצחים בשקיות שחורות ולא בשקיות הרגילות הלבנות של זק"א.

וזאת בעקבות פניות רבות של אזרחים שהגיעו לארגון בטענה שזה חילול הקודש להכניס גופות המחבלים בשקית שכתוב עליה זק"א, האזרחים טענו: 'שזק"א זה ארגון קדוש, ואין לחלל את שם זק"א על גופות של רוצחים צמאי דם'.

יהודה משי זהב יו"ר זק"א: 'זק"א זה ארגון שאמון על כבוד המת, ואנו מטפלים בכבוד הראוי ללא הבדל דת גזע ולאום ברגישות הנדרשת. אולם כשמדובר ברוצחים שפלים ובעיקר אכזריים הרי גם אנו צריכים לדעת לעשות הבחנה והבדלה בין הקורבנות לרוצחים ולא לחלל ולטמא את שקיות שכתובות עליהם זק"א'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.