אנשי 'טרם' גילו רגישות מיוחדת והתמודדו בהצלחה בסערת השלג לאלפי המבקרים – סיקור

בכל מיוני ׳טרם׳ ברחבי הארץ עזרו וסייעו במערכות גיבוי והעניקו סיוע לאלפי הפונים שהוזקקו לעזרה דחופה פן תקרה להם אסון. ׳טרם׳ סיפקה תרופות לחולים למשך תקופת הסערה . כשליש מהפונים למיוני ׳טרם׳ סבלו מפגיעות טראומה, חתכים שברים וחבלות.

במיוני ׳טרם׳ ברחבי הארץ נערכו מבעוד מועד למזג האוויר הקשה בכוחות מתוגברים ובמערכות גנרטורים לגיבוי בעת הפסקות חשמל.

בירושלים לבדה טופלו במיוני ׳טרם׳ הפרוסים ברחבי העיר למעלה מ-1300 תושבים שזכו לטיפול מהיר ומקצועי על אף סופת השלגים שפקדה את העיר.

טרם אף עזרה באספקה שוטפת לחולים אשר נתקעו בלא תרופות במזג האוויר הקשה, כך למשל חולה סכרת כבן 17 שזכה לאספקה של אינסולין לו הוא נזקק למשך הימים הקרובים בהם יקשה עליו להשיג את מבוקשו. למיון טרם הגיע חולה מבוגר אשר היה זקוק לחמצן מלבד אספקה במקום ציידה אותו טרם בבלוני חמצן אשר יספיקו לו לימים הקרובים עד אשר תחלוף הסערה . אלו רק מקצת מהדוגמאות שטרם עזרה וסייעה.

טרם אף גילתה רגישות להמוני הנוסעים שנתקעו ללא מחסה בירושלים ואירחה אותם בסניפי טרם , הנהלת טרם עשתה הכול על מנת לתת להם הרגשה טובה ככל האפשר.

נתן אפלבאום מנכ״ל ׳טרם מסכם בסיפוק: ״צוותי טרם פעלו במסירות רבה והעניקו גם בשיאה של סופת השלגים טיפול רפואי מקצועי, אנו שמחים לעזור לכל אדם בין אם זקוק לטיפול ובין אם זה נתינת קורת גג". אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.