אסון באילת: הרוג ופצוע קשה בהתרסקות מטוס – צפו בתמונות מהזירה

אסון באילת:  מטוס קל התרסק וקטל את חייהם של גבר כבן 50 נהרג ושני בני אדם נוספים נפצעו באורח בינוני עד קשה, במהלך התרסקות מטוס קל בין שדה תעופה של אילת למרכז העיר, ליד מרכז ביג.

על סיפונו של המטוס היו טייס ושני נוסעים, המריא מהרצליה ובעת ההתרסקות היה בגישה לנחיתה. כוחות מד"א וכיבוי אש במקום. סיבת ההתרסקות לא ידועה.

 צוותי כיבוי שהגיעו למקום התיזו קצף על המטוס על מנת שלא יתלקח. בשל התאונה, כביש 90 נסגר לתנועה בשני הכיוונים מכיכר טורונטו ועד הכניסה לאזור התעשייה.

דובר מד"א, זכי הלר מסר: בהמשך להתרסקות מטוס קל באילת: מיקום הארוע כביש 90 בכניסה לאילת סמוך לביג. מדובר במטוס קל שהתרסק בתעלה בצד הכביש. במטוס 3 נוסעים. חובשים ופרמדקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ל-3 נפגעים, בהם אחד הרוג .

 עובדת במרכז ביג הסמוך סיפרה ל-ynet כי בעקבות האירוע יצאו סקרנים מדוברות איחוד הצלה: מטוס קל התרסק לפני שעה קלה ביציאה הצפונית של העיר אילת, חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' מסניף 'אילת' העניקו טיפול ראשוני לפצוע אנוש ושני נפגעים קשה שהיו לכודים במטוס שהתרסק.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "המטוס מסיבה שאינה ברורה התרסק בתעלה בצד הכביש, אחד הנוסעים נהרג ושני נוסעים נוספים כבני 50 נפגעו באורח קשה, כוחות כיבוי סייעו לחילוץ הלכודים מהמטוס שנשאר כמעט בשלימותו, לאחר הטיפול הראשוני שקיבלו מהחובשים בזירה פונו הנפגעים לבתי החולים".מתחם הקניות לעבר אזור ההתרסקות. לדבריה, "שמענו בום קטן, אבל בעקבות הדיווחים על ההתרסקות אנשים שהיו בתוך המרכז הלכו לראות מה קרה. יש המולה גדולה מסביב".

צפו בתמונות שתיעד אריאל פינדר – חדשות 24

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.