אסון בין הזמנים: פעוט חרדי נהרג בתאונת דרכים (תמונות)

אסון בין הזמנים: פעוט חרדי שנפצע באורח אנוש בתאונת דרכים במחלף הסירה נפטר מפצעיו בבית החולים . רופאים בבית החולים איכילוב בתל אביב נאלצו לקבוע את מותו של ילד בן 3 וחצי שנפצע קשה בתאונת דרכים בצומת הסירה בהרצליה. בתאונה נפצעו ארבעה בני אדם נוספים. מתנדב: "בני משפחה שחזרו מטיול לרגל חופשת בין הזמנים, נפגעו בתאונה הקשה". תיעוד

אסון בין הזמנים: פעוט חרדי שנפצע באורח אנוש בתאונת דרכים במחלף הסירה נפטר מפצעיו בבית החולים איכלוב

מבית החולים איכילוב נמסר כי אחד הפצועים (פעוט) נפטר לפני זמן קצר מפצעיו. רופאים בבית החולים איכילוב בתל אביב נאלצו לקבוע את מותו של ילד בן 3 וחצי שנפצע קשה בתאונת דרכים בצומת הסירה בהרצליה. בתאונה נפצעו ארבעה בני אדם נוספים.

 מתנדבי איחוד הצלה מסניף דרור העניקו טיפול רפואי ראשוני לאשה שנפצעה בינוני ולשני נפגעים קל בתאונה עם מעורבות ארבעה כלי רכב שאירעה בכביש 2 בסמוך למחלף הסירה. מהמקום פונו באמבולנס פרטי שני ילדים במצב לא ברור לפני הגעת הכוננים. נסיבות התאונה ייבדקו ע"י המשטרה. עומסי תנועה נרשמים כעת באיזור עקב אופי התאונה.

אסף אלימלך מתנדב איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בתאונה עם מעורבות ארבעה כלי רכב כשבאחד הרכבים היו בני משפחה שחזרו מטיול לרגל חופשת בין הזמנים, עוברי אורח סיפרו כי אמבולנס פרטי פינה מהמקום שני ילדים במצב לא ברור. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לאמא של הילדים שנפצעה באורח בינוני ולשני נפגעים קל".

הסירה 1הסירה 2הסירה 4הסירה 3

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.