בן האדמו"ר נפטר בפתאומיות בלונדון

שכונת סטמפורד היל בלונדון: הרה"צ ר' יחזקאל פאנט בן האדמו"ר מדעעש נפטר בשעות האחרונות מדום לב בעת שהותו בלונדון לשמחה משפחתית. האברך בשנות החמישים לחייו היה מוכר וידוע בפני עצמו כמקובל וכמקורב לרבנים ואדמו"רים {הלם בישראל}

אסון כבד בשכונת סטמפורד היל בלונדון: בן האדמו"ר מדעעש מירושלים הרה"צ רבי יחזקאל פאנט זצ"ל, פטר בשעות האחרונות מדום לב בעת שהותו בלונדון לשמחה משפחתית. האברך בשנות החמישים לחייו היה מוכר וידוע בפני עצמו כמקובל וכמקורב לרבנים ואדמו"רים. והלך לעולמו בפתאומיות לאחר דום לב.

מפרטים ראשוניים עולה שהאברך שהה בחדרו שבמלון והתמוטט. כוחות הצלה הוזעקו למקום וניסו לבצע החייאה ברב. השמועה פשטה בין אנשי משפחתו וגרמה לצער רב. הרבנים ובני המשפחה ליוו בדמעות את גופת הרב ביציאתו מהמלון.

"המקרה גרם בהלה רבה", סיפר אחד מהנופשים במלון. "דקות קודם להתמוטטותו, ראיתי אותו בבית המלון. הוא נראה היה רגיל לחלוטין. ואז, פתאום, אני רואה אותו מתמוטט. כשהגענו לחדרו החלנו לצעוק ה 'הצילו' ולהציל את חייו אך ללא הועיל.

"נופשים אחרים אחרים התקשרו לכוחות ההצלה, אך כאשר הם הגיעו התברר כי כבר אין מה לעשות", מתאר נופש היה עד למחזה המחריד.

במשטרה האנגלית מסרבים בינתיים לשחרר את הגופה לשם הטסתה לישראל ולעריכת ההלויה, שם אומרים כי עדיין לא השלימו את כל פרטי החקירה.

המשטרה מצידה גם דורשת את נתיחת הגופה, מה שמעלה את רף החששות בקהילה היהודית בלונדון. העסקנים כאמור פועלים במרץ למניעת הנתיחה, ולשחרור הגופה, ומקווים בשעות הקרובות לשינוי המצב.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תהא נשמתו של הרה"צ רבי אפרים יחזקאל פאנעט זצ"ל מבני-ברק שהיה מומחה בהסרת עין הרע, צרורה בצרור החיים.
    מי שכיום ידועה מאוד, בהורדת והסרת עין הרע לנשים ללא תשלום, זו הצדיקה הרבנית יפה כהן המברכת המפורסמת מבני ברק.
    נכדת כ"ק המקובל הרבי מנדל זצ"ל, היא מומחית מיוחדת בהסרה והוצאה לחלוטין של עין הרע.

    רותי |
    הגב