אסון ההרעלה – מצב האחים קשה מאוד, הלווית האחיות תיערך בצהריים – (וידאו)

הלוויתן של האחיות אביגיל ויעל גרוס שמתו כתוצאה מהחומר הרעיל שפוזר בביתן תתקיים בצהריים בשעה 13:30 בבית ההלוויות בגבעת שאול, בעוד שאחיהן נאבקים על חייהם בבית החולים. המדביר שנעצר אתמול בחשד שהתרשל בתפקידו וגרם להריגתן של האחיות יובא להארכת מעצרו.

מבית החולים שניידר, נמסר הבוקר (חמישי) כי מוסיף להיות קשה מאוד מצבם של האחים מיכאל ויצחק שנפגעו באסון ההדברה בביתם בירושלים. השניים סובלים מכשלים בתפקוד הלב.

ד"ר עובדיה דגן, מנהל יחידת טיפול נמרץ-לב בבית החולים שניידר דיווח הבוקר כי "עבר לילה יציב, הם עדיין מחוברים למכשיר ה'אקמו' שמגשר על פעילות הלב ועוזר לו להתאושש עד שפעילות הרעלן בגוף תופסק. שניהם סובלים מכשל משמעותי בשריר הלב. רק הזמן יגיד אם נצליח להצילם".

היום, בשעות הצהריים, צפויה להתקיים הלווייתן של הילדות- אביגיל ויעל גרוס , בנות השנה וחצי והארבע, שנפטרו אתמול באסון המחריד. "ההורים מגלים בשעה קשה זו המון חוזק ואחריות", סיפר שלמה ריין, בן דודה של האם, לחדשות ערוץ 2 "הם מאמינים שעשו כל שלאל ידם כדי לשמור על ילדיהם. אנחנו מקווים שהטרגדיה הזאת תיגמר ושהשם יעזור ונוכל להתמודד עם המצב". הוא אמר כי ההורים השבורים מאושפזים עדיין בבית החולים שערי צדק, והם בקשר טלפוני עם קרוב משפחה, שנמצא עם הילדים שנאבקים על חייהם בשניידר ומעדכן אותם במצב.

המדביר, שנעצר אתמול בחשד שהתרשל בתפקידו וגרם למותן של האחריות יובא להארכת מעצרו.

הרופאה משניידר בראיון – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.