אסון ההדברה: אביגיל ויעל גרוס קיפדו את חייהם, הלב נקרע I הרופאים נלחמים על חיי 2 אחיהם, הוריהם מאושפזים – וידאו

אסון ההרעלה שבו קיפדו את חייהם 2 אחיות תינוקות,  2 הבנים בני 3 ו-6 הועברו לביה"ח שניידר בניסיון אחרון להציל את חייהם.

אביגיל ויעל גרוס בנות השנה וחצי והארבע הן שתי האחיות שמתו בבוקר מהרעלה שנבעה משאיפת חומרי הדברה בביתן שבשכונת גבעת מרדכי בירושלים.

הלווייתן תתקיים בהר המנוחות מחר בצהרים. במקביל בבית החולים שניידר בפתח תקווה נלחמים על חיי שני אחיהן הגדולים, מיכאל ויצחק, שמאושפזים במצב אנוש.

מנהל מחלקת הטראומה בבית החולים שערי צדק, ד"ר עופר מרין מספר: "האחים שהגיעו אלינו עדיין בחיים עברו שעות סוערות של הידרדרות מהירה", "חיברנו שניים מהאחים בשעה האחרונה למכונת לב ריאה, אחרי שהלב של השניים האלה פסק מלפעול ומקווים שתהיה חזרה של פעילות הלב".

האזינו לרשת הקשר של איחוד הצלה כשנשמעו הקריאות לעזרה להחייאה – וידאו באדיבות רשת:

 

הדברה

על החומר המסוכן אמר: "זהו רעלן שפוגע בכל איברי הגוף, הוא פוגע גם בכליות ובכבד. הרעלן הזה עובר איבר איבר וזו התמונה שאנחנו רואים במהלך השעות האלה".

הילדים העוברו לשניידר שם יש מיכשור מתקדם יותר, אמרה ד"ר אפרת הר לב "זה הטיפול האחרון שיכול להציל אותם".

מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, דוד לפלר: "המדביר הודה בחקירתו שעשה שימוש לא נכון בחומר ושגה שהותיר בבית שאריות של החומר, אך יש לציין כי המדביר ככל הנראה היה ברישיון וגם השימוש בחומר הוא ברישיון בתנאים מסוימים, אנחנו בודקים מה קרה כאן שהתנאים לא התמלאו ככל הנראה".

ההורים שעדיין מאושפזים יעברו בדיקה נוספת כדי לראות האם יכולים להשתחרר כדי להיות בהלויית 2 בנותיהם שקיפדו את חייהם באסון ההרעלה, ולכן החליט צוות בית החולים כי הם יעברו בדיקה שתקבע האם יוכלו לצאת מביה"ח, ולפי זה יוחלט האם ההלוויה תיערך הערב.

צפו בכתבה שמסכמת את הטרגדיה – באדיבות רשת

צפו בראיון עם מנהל בית החולים – באדיבות רשת

צפו מדברי ראש עיריית ירושלים – ניר ברקת – באדיבות רשת

צפו מסרטון התדמית של המדביר שמספר על הגז המסוכן – באדיבות רשת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. העולם עכשיו עומד לפני בואו של משיח צדקנו.

  לכן עכשיו הצרות עוברת כל גבול, וכפי שידוע לנו מנבואות חז"ל [שבסוף הגלות לפני ביאת משיח צרות ירבה – מסכת סנהדרין דף צז סוטה מט ועוד]. הצרות עומדת להגיע לשיא ח"ו . זו הצרות של העולם שלפני משיח ועכשיו אנחנו חיים את התקופה הזאת. עכשיו הצרות בלתי נסבלת. זו תקופה של צרות כל כך גדולה שהגיעה לכל מקום בעולם.

  ודווקא זה הזמן שכל יהודי צריך לחזור לאמת, לשורש שלו [לקב"ה]. זה הזמן שכדי לשרוד כל יהודי חייב לעשות תשובה שלמה. להיפרד מהגשמיות ולטהר את עצמו מכל העבירות שלו. ודווקא ברגע הכל כך חשוב הזה, זמן של דין שמים, זמן שכל יהודי חייב לקבל על עצמו עול מלכות שמים, דווקא ברגע זה, יש הרבה צרות, שהמנהיג שלהם זה הסטרא אחרא בעצמו [היצר הרע].

  נכון, אנחנו החרדים באופן כללי שותקים ולא שבים בתשובה שלמה. אבל השתיקה הזאת זועקת עד השמים – ומורידה דמעות כמבול.

  אבל זה לא ממש יעבור בשקט. הקב"ה בעצמו, באופן ישיר, מעניש את כולנו בגלל זה ח"ו ["ותטמא הארץ ואפקוד עוונה עליה" (ויקרא יח)]. כי זה העלבון האחרון שאפשר לספוג. יהיה עונש מן השמים, ואל תהיו מופתעים. עונש מהשמים [מי שיש בידו למחות בעבירה ואינו מוחה, נענש על אותה עבירה (ראה מסכת שבת דף נד)]. אלה שכן עושים למנוע את התועבה, הם לא ירגישו את העונש.

  עם ישראל, עם ישראל, הסוף של עולם הגשמיות והשקר מגיע. הוא מגיע במהירות הבזק. כולם כבר יכולים לראות את זה. מצב מפחיד ביותר. ברחבי העולם ובמיוחד בארצות המערב, הארצות העשירות יותר, המצב הכלכלי מדאיג מאד. מחיר הנפט עולה בצורה שלא היתה כמוה, וזה גורם לעליות מחירים דרסטיים בכל תחומי החיים הגשמיים [כש"כ שם במסכת סנהדרין וכו' שלפני ביאת המשיח "היוקר יאמיר"]. בנקים רבים עומדים לפני קריסה והעוני בעולם המערבי עלה במידה מדאיגה. מחיר האוכל עלה בעולם בצורה איומה בלי שליטה.

  אנחנו רואים שהעולם רועד [לקראת סופו והתחלת עולם המשיח המתוקן, וכנבואת ישעיה ע"ה (פרק נא): "הארץ כבגד תבלה" וכמבואר בהרחבה במהר"ל נצח ישראל פל"ה]. רועד כלכלית, רועד יציבות הטבע ורועד מקולות של מלחמות שקיימות וממלחמה גדולה שעומדת להיות [כנ"ל].

  אוי לנו, אוי לנו, דור כל כך נמוך. דור כל כך מִסכן, דור כל כל עקום, דור כל כך מלוכלך, דור שלא מבדיל בין טוב ובין רע, בין מותר ובין אסור, דור שלא מכבד מורים, מורות, צדיקים, צדקניות, לא מכבד את התורה ואת המצוות ולא מכבד בדרך כלל את הקב"ה. לא מכבד את הקב"ה שיצר אותנו וגאל אותנו, ונותן לנו את הנשימה ואת האוכל ואת כל מה שאנחנו צריכים ומבקש מאתנו רק דבר אחד: לעשות את רצונו – את המצוות. וכלול בזה, להתקרב אליו ולבטוח בו שהוא הכל יכול ונותן לנו חיים ומכלכל אותנו עד היום האחרון וגם אחר כך.

  כל אדם שרוצה להינצל ולזכות לקבל משיח צדקנו צריך לעשות תשובה שלמה ["כל הנביאים כולן צוו על התשובה ואין ישראל נגאלין אלא בתשובה" (רמב"ם הל' תשובה פ"ז)]. ה' מוכן לקבל כל בעל תשובה, או בעלת תשובה ולהחזיר אותם לביתו ולתת להם חיי נצח. וכל אדם שרוצה להינצל חייב גם לבקש ברור, עם כל הלב שלו, עם כל מהותו, את הגאולה השלמה [רמב"ם הלכות מלכים פי"א]. את משיח צדקנו, את בית המקדש. ולקבל עם כל מהותו עול מלכות שמים [מצוות כנ"ל]. רק האדם כזה יזכה לגאולה שלמה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. Shevat 5774

  “Tragedies”: It Has Begun…

  On 13 Shevat, one week ago, Moishe’la said: “…More and more tragedies, huge enormous tragedies, are on the way until you wake up.”

  On 19 Shevat, around 1 am, a gas explosion at an apartment building in Gilo killed a couple and their 2 year old child, injured tens of others and rendered the entire building uninhabitable.

  “This is a real tragedy,” said Jerusalem Mayor Nir Barkat, who was at the scene in the early hours of the morning.

  On 21 Shevat, “…Jerusalem has been hit by another tragedy.” A family with four children have been poisoned by pesticide in Givat Mordechai. Another 2 year old child is dead. The rest of the family has been hospitalized, some in very critical condition.

  Hashem Yerachem!!

  Moishe’la: “…We’re going to be shocked and we’re going to be afraid and it’s not going to be easy.”

  Global Jihad Cell Nabbed in Jerusalem

  One of the terrorists involved was to carry out a suicide attack on a bus traveling from Jerusalem to Maaleh Adumim.

  The plan was to fire at the bus’s tires first, in order to cause it to overturn. Then the terrorist was to murder the bus’s occupants at close range and await rescue forces, whom he would also fire at.

  Another terrorist was to assist in carrying out a double suicide bombing at Jerusalem’s Binyanei Hauma Convention Center, as well as a bombing at the US Embassy in Tel Aviv.

  These attacks were to be carried out by foreign terrorists who would arrive in Israel with forged Russian documents, disguised as tourists.

  …The terrorist studied the roads leading to Binyanei Hauma and the US Embassy, and is well acquainted with the bus lines between Jerusalem and Maaleh Adumim.

  So tell me Am Yisroel, Are you ready to wake up yet??!! if c”v not, What more is it going to take to wake us up ????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. איי.. הזוי מה שקורה כאן איי טעטע כמה צרות כמה אסונות די!!!!!!!!!!!!!

  יוסף |
  הגב