אסם ו'אושר עד' שוב ביחד.

"יש פער בין המחירים של מוצרי אסם למגזר הערבי לבין המחירים לשוק הכללי"{כלכלה}

לאחר נתק ארוך בין ארבעה חודשים בעקבות סיכסוך מתוקשר בין אושר עד לאסם ,מוצרי אסם חזרו למדפים לאחר שהגיעו להסכמה בגין המחלוקת שפרצה ביניהם .

תזכורת- אושר עד דרשה לקראת סוף שנת 2016 לקבל תנאי רכישה טובים יותר מאסם , וזאת בעקבות כוונת אושר עד לפתוח סניף נוסף שהיה אמור להגדיל משמעותית את היקף המכירות וביניהם של מוצרי אסם .אסם לא התרשמה מהבקשה ולא ראתה בכך סיבה לשנות את ההסכמים שהיו בין אושר עד לאסם עד עתה ,מקורבים אף טענו שאסם חששה שפתיחת ההסכם מחדש עלולה לפגוע בה מול רשתות נוספות ובסופו של דבר תביא לפגיעה באסם.


הסכסוך בין אושר עד לאסם הביא לכך שמוצרים מובילים נעלמו מהמדפים למעט מטרנה ובמבה.
למרבה הפלא אושר עד שהיתה מודעת לדרישת מוצרי אסם ע"י הציבור הבינה שעליה לספק את הנדרש ורכשה מוצרי אסם מהמגזר הערבי כך לא אחת היה ניתן לראות על מדפי החברה מוצרי אוסם עם כיתוב בערבית .מוצרים אחרים שאסם ייבאה נרכשו ע"י אושר עד באמצעות יבוא מקביל מחו"ל.

אושר עד העלו גם טענה קשה לפיה "יש פער בין המחירים של מוצרי אסם למגזר הערבי לבין המחירים לשוק הכללי. אחרת קשה להסביר כיצד המחיר ל־100 גרם מוצר נמוך יותר כשהוא משווק למגזר הערבי".
בנוסף במשך הזמן גילו בעלי אושר עד שגם הניסיון לרכוש את מוצרי אסם מהמגזר הערבי לא עולה יפה ולטענתם בגלל לחצים מצד אוסם שכנראה הופעלו על הרשתות הערביות. באסם טענו מנגד כי לא ידוע להם על ניסיון למנוע מהרשת לקנות מוצרי אסם מגורמים אחרים בשוק.

לאחר כל הדרמות הללו כאמור מוצרי אסם שבו למדפי אושר עד אחר כבוד .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.