"אהפוך את העולם לעסקה עם חמאס"

אמו של רון שאול פנתה למנהיג חמאס וקראה לו לשחרר את בנה,"אסמעיל הנייה אני פונה אליך שוב פעם השנייה", אמרה שאול. "אני רוצה להאמין לך. תציג הוכחות מוצקות למצבו האמיתי של אורון. אני יודעת שישי לזה מחיר, אבל ברגע שתציג לי הוכחה כמו שהצגת למשפחת שליט אני מבטיחה שנהפוך את המדינה וגם את העולם כדי שהעסקה תצא לפועל { אמו של רון שאול}

משפחת החייל החטוף רון שאול כינסה מסיבת עיתונאים וקראה לארגון חמאס בעזה להשיב את גופתו ארצה.

"אנחנו מדינה הומניטרית, מעבירים לעזה מזון ומים, מטפלים במנהיגי חמאס, משחררים גופות, בעוד שהחמאס כמו חזבאללה ודאע"ש נוהגים בתכסיסנות ושולחים כל הזמן במדיה ידיעות כמלחמה פסיכולוגית", אמרה אם החייל רון שאול. "בלי אחריות, בלי זהות. זה לא רציני בעיני. אני לא מאמינה לזה".

בשלב הזה היא פנתה למנהיג חמאס וקראה לו לשחרר את בנה,"אסמעיל הנייה אני פונה אליך שוב פעם השנייה", אמרה שאול. "אני רוצה להאמין לך. תציג הוכחות מוצקות למצבו האמיתי של אורון. אני יודעת שישי לזה מחיר, אבל ברגע שתציג לי הוכחה כמו שהצגת למשפחת שליט אני מבטיחה שנהפוך את המדינה וגם את העולם כדי שהעסקה תצא לפועל. תחשוב על מה שאמרתי, תחשוב על זה. עכשיו אני דורשת מהמדינה שלי: תחזירו את הבן שלי. תחזירו את אורון במהרה יחד עם הדר גולדין הביתה, כמה שיותר מהר"

שנה לאחר מבצע "צוק איתן", הציג ארגון חמאס דסקית ששייכת לכאורה לשאול ז"ל, שנהרג בתקרית הנגמ"ש הקטלנית בסג'עייה.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יונה באומל, האבא של הנעדר זכריה סרב לרצוח יהודים ( ע"י שחרור מחבלים) תמורת מידע על בנו.
  גם פולארד סרב להצעה להשתחרר תמורת שחרור מחבלים ( שירצחו בהמשך יהודים)
  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/189927 31.5.09

  חיים מילר |
  הגב
 2. חרטה ברטה הוא לא חי, וגם אם כן, היה לא תהיה שוב עסקת הזויה כמו שליט

  הודעה לאמא של אורון הי"ד |
  הגב