"מתחייב למבצעים איכותיים" (וידאו)

ראש המוסד החדש יוסי כהן התייחס מביתו במודיעין למינוי. ""אני נרגש הערב מגודל התפקיד וחשיבותו. אני מתחייב לעשות כל שביכולתי להעמיד לעם ישראל ולמדינת ישראל מבצעים טובים ומודיעין איכותי" {ראש המוסד מדבר}

.עם שובו אתמול (שני) לביתו במודיעין התייחס ראש המוסד החדש יוסי כהן למינוי.המיוחל "אני רוצה להודות לראש הממשלה על האמון שנתן לי", אמר. "אני נרגש הערב מגודל התפקיד וחשיבותו. אני מתחייב לעשות כל שביכולתי להעמיד לעם ישראל ולמדינת ישראל מבצעים טובים ומודיעין איכותי".

כהן בירך את עם ישראל ועובדי המוסד בברכת חג חנוכה שמח .

צפו – באדיבות רשת

בשיחה עם חדשות 2 Online אמר אביו של כהן: "אנחנו גאים בו מאוד ומודעים ליכולותיו". בני משפחה אחרים שלו מסרו כי הם שמחים ונרגשים על המינוי. ראש המוסד היוצא תמיר פרדו התקשר לברך את כהן והשניים סיכמו על חפיפה מסודרת.

 

"כהן הוא עתיר ניסיון והישגים, עם יכולת מוכחת בתחומים מגוונים של פעילות המוסד", אמר מוקדם יותר הערב ראש הממשלה נתניהו. "הוא בעל כושר מנהיגות ובעל הבנה מקצועית, שהן התכונות הנדרשות ממי שעתיד להוביל את הארגון".

 

"אנשי ונשות המוסד פועלים מסביב לשעון בכל ימות השנה", הוסיף נתניהו. "הם פועלים בתעוזה יוצאת דופן, בדמיון רב, לעיתים גם תוך סיכון אישי. המוסד הוא גוף מבצעי, מודיעיני ולעיתים גם גוף שסולל את הדרך ליחסים מדיניים. המוסד ימשיך לבצר את כוחנו באמצעות פעולות ומבצעים שהשתיקה יפה להם ויהיה חייב להתאים את יכולותיו לעידן הסייבר והטכנולוגיה המתקדמת".

 

כהן שזכה לכינוי "הדוגמן" – נולד בירושלים, הצטרף למוסד ב-1984, כהן נולד בשכונת קטמון בירושלים לאם מורה ולאב פעיל אצ"ל. הוא נשוי ומתגורר עם אשתו וארבעת ילדיו במודיעין. בנערותו למד בישיבה התיכונית "אור עציון" וב-1984 הצטרף לשורות המוסד. הוא שירת כקצין איסוף וכראש שלוחות המוסד באירופה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.