אפליקציית מובייל ייעודית להתרעה מפני פריצות לרשתות חברתיות

חלק משיתופי הפעולה האסטרטגיים שמקיימת החברה עם קהילת הסטארט אפ הישראלית

השירות החדש אשר ייקרא CyberLog, יינתן חינם ללקוחות שירותי הגנת הסייבר של בזק בינלאומי, השירות פרי שיתוף פעולה עם חברת הסטארטאפ LOGDOG במסגרת מיזם BI LABS -חממת הסטארטאפים של בזק בינלאומי
מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי: "בעולם בו הרשתות החברתיות תופסות מקום כה דומיננטי בחיינו, הצלחנו לייצר שירות הנותן מענה לפריצות ברשתות החברתיות, מעניק ערך מוסף ללקוחות ומתווסף לפורטפוליו שירותי הגנת הסייבר של החברה"

חברת בזק בינלאומי ממשיכה להוביל את תחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטיים בישראל ומשיקה שירות חדש וחינמי- אפליקציית Cyber Logהנותנת מענה לעולם הרשתות החברתיות המהווה חלק בלתי נפרד מחיינו. האפליקציה החדשה נותנת חיווי למשתמשים והתרעה על פריצות אפשריות לחשבונות האישיים ברשתות חברתיות, חשבונות דוא"ל, אפליקציות גוגל ואחסון קבצים ותמונות בענן.
Cyber Log עושה זאת באמצעות סריקת החשבונות השונים של המשתמשים, זיהוי פעילויות חריגות ושליחת התרעות להתנהגות חשודה בזמן אמת; באופן זה, ניתן תוך זמן קצר למנוע גניבת נתונים אישיים ואף להרחיק את הפורץ מהחשבון שנפגע.
השקת שירות ה Cyber Log להתרעה מפני פריצות לחשבונות אישיים, מהווה צעד נוסף של בזק בינלאומי תחת האסטרטגיה של "cyber as a service" שאותה מובילה החברה בשנתיים האחרונות, שמטרתה להנגיש את עולם הגנת הסייבר לכלל הלקוחות בישראל. לדברי מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי "שירות ה- Cyber Log מצטרף לשורה של שירותים אותם השקנו, המייצרים ערך מוסף ללקוחותינו ומהווים חלק ממערך הגנה רב שכבתי. מערך זה נותן מענה לאתגרי הסייבר השונים המאיימים על לקוחותינו ובפרט לקוחותינו במגזר הפרטי".
שירות ה- Cyber Logהינו תוצאה של שיתוף פעולה מסחרי שיזמה בזק בינלאומי עם חברת הסטארט אפ LogDog, כחלק משיתופי הפעולה האסטרטגיים שמקיימת החברה עם קהילת הסטארט אפ הישראלית. מדובר בשירות שנולד בעקבות שיתוף פעולה של בזק בינלאומי עם חברת Log Dog- סטארט-אפ ישראלי וה- BI LABS: חממת הסטארטאפים של בזק בינלאומי המקדמת עבודה משותפת עם קהילת הסטארט אפ הישראלית.
שירות ה- Cyber Logפעיל עבור החשבונות אותם הלקוח בוחר ומגדיר באפליקציה. ניתן לצרף לשירות 8 חשבונות, ביניהם- Facebook, Google, Dropbox, Twitter, Slack, LinkedIn, Evernote, Yahoo.
כיום אומנם לקוחות Google, Facebook ו-Dropbox מקבלים התראות על כניסות חשודות לחשבונותיהם.
עם זאת, הבידול של שירות Cyber Log הוא בהצלבת המידע מהחשבונות השונים תוך שימוש במיקום הלקוח עצמו על ידי שימוש ב GPS על גבי הנייד בו האפליקציה מותקנת. באופן זה לדוגמא אם הלקוח נכנס לפייסבוק בבית אבל בעבודה מישהו נכנס לחשבון הGoogle שלו. אף לא אחד מהחשבונות יתריע על אפשרות לפריצה, כי מבחינת כל אחד מהם הכל תקין; אך עם זאת ברור מאוד, שאותו לקוח לא יכול להיות בשני מקומות במקביל. שירות ה- Cyber Log של בזק בינלאומי במקרה זה יתריע על פעילות חשודה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.