"אפעל למענה מושלם גם בתחום החינוך ביישוב"

נציגי היישוב מיצד הציגו בפני סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש את התפתחות היישוב מיצד ובניית 120 דירות נוספות על ידי חברת 'אריאל יזמות' * סגן השר הבטיח לעמוד לימין היישוב ותושביו

לרגל תנופת הפיתוח ביישוב החרדי מיצד נפגשו ראשי היישוב עם סגן שר החינוך ח"כ הרב מאיר פרוש בלשכתו בתל אביב ודנו בהתפתחות מערכת החינוך ביישוב.
במפגש השתתפו מזכיר היישוב אלחנן פרומר, חבר מועצה אזורית גוש עציון אלי רוזנברג ונציגים נוספים מהיישוב.
נציגי היישוב מיצד סקרו בפני סגן השר הרב פרוש את התפתחות היישוב החרדי ואת האכלוס הצפוי בשנה הקרובה כאשר כ-120 משפחות נוספות יתווספו ליישוב.
בימים אלו בונה חברת 'אריאל יזמות' כ-120 דירות ביישוב מיצד המרוחק כחצי שעת נסיעה מירושלים.
סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש התעניין בהתפתחות ובפניו הוצג הפרויקט על המפרט העשיר של הווילות המוצעת, כאשר במחיר דירת מרתף בירושלים ניתן להתגורר בוילה מפוארת עם חצר גדולה במרחק חצי שעת נסיעה מהעיר.
במהלך הפגישה ביקשו ראשי היישוב מסגן שר החינוך לפעול בסיוע לתלמוד התורה ביישוב אשר עומד תחת נשיאותו של מרן הגראי"ל שטיינמן וכן בנושא הסעות התלמידים מביתר עילית.
סגן השר הרב מאיר פרוש הודיע לנציגי היישוב כי בכוונתו לפעול למען התפתחות היישוב ומערכת החינוך שבו "אני שמח לשמוע על ההתפתחות החיובית ביישוב, ואעמוד לרשותכם ולרשות התושבים על מנת שיקבלו מענה מושלם גם בתחום החינוך" אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.