אפקט ה'טפילים': העיתונאי גיא מרוז בטור מלא שנאה ובוז לציבור החרדי

גיא מרוז בוחר לפתוח היום (שישי) את טורו בלעג לאיד הציבור החרדי: "המדור מוקדש השבוע לחרדים. כן, גם לי כואב הלב לראות איך משתנים לכם סדרי היקום מול העיניים. ההלם על פניכם, התדהמה בגילוי שיש דברים מעט יותר דחופים מאשר העברת כספים שלנו לישיבות שלכם – תמונות קשות".

הוא לא חוסך שבט לשונו כדי לגלות מה הוא באמת חושב על החרדים: "אני נורא רוצה להגיד בשבוע הזה שלא – אין כאן שנאת אחים, אין כאן זעם על קהילה שלמה – אבל אני לא רוצה לעשות שקר לא בנפשי ולא בנפשיכם: אחרי כל כך הרבה שנים שבהן עשיתם בנו כרצונכם – לקחתם, התעללתם, סגרתם, פתחתם, הפלתם ממשלות, השפלתם אותנו ברבנות, בחתונה, ביום חג וביום חול – יכול להיות שהגיע הזמן לקצת איזון ולאפליה מתקנת".

גיא מרוז מביע תפילתו תפילת שוא: "אני, שלא הצבעתי עבור לפיד, מתפלל לאלוהים הרגיל שלי שהוא יצליח במשימה הזו ולא יתרסק כאביו לפני השלמתה".

נראה שגיא מרוז ממש מתענג לראות חרדים מושפלים: "היה מענג מאוד לראות השבוע איך החרדים לא ממש יכולים להתמודד עם הניסיון התקשורתי, או עם השנינות שלו, בעיקר לאור העובדה שהם מדקלמים את אותם טקסטים כבר כמה עשורים.

אחרי זה הם כבר התחילו להודיע שוב שהוא המן הרשע, שהוא האסון הבא. הפשקווילים יצאו ואין ספק שהעדה מצאה את שנוא לבה החדש. אני רק רוצה להרים כאן איזה תמרור אזהרה, ולקוות שאף אחד לא ייקח את זה צעד אחד רחוק מדי".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מוסת.רשע.אתה בחיים לא בדקת מה זה הצבור הזה שאצלם אין סמים ואלימות וחוצפה והם הם אלה שעושים מה שאלוקים מבקש. באיזה שהוא שלב הלפיד שלך יתרסק ואפילו יותר מאביו כי רשעותו עולה על אביו. אנחנו יודעים שאלוקים מגביה משהו בשביל להפילו חזק יותר ועמוק יותר. אמון.

    יהודה |
    הגב