אפקט פייגלין: בני רבינוביץ עזב את האולפן האזינו (הקלטה)

עימות חריף התפתח בתוכנית 'סוגרים שבוע' בהגשתם של עו"ד משה אוסדיטשר ובני רבינוביץ האחרון עזב את האולפן כמחאה על פגיעה בגדול הדור

עימות חריף התפתח בתוכנית 'סוגרים שבוע' בהגשתם של עו"ד משה אוסדיטשר ובני רבינוביץ, הצמד -חמד מנהלים מידי שבוע דו שיח שעוסק ברובו על המתרחש בציבור החרדי.

עורך הדין הצליח להרגיז את כתב 'יתד נאמן', כאשר התבטא בחריפות כלפי יתד נאמן, "יתד זה לא גדולי ישראל", התריס במהלך השידור והוסיף: "יתד לא מייצג את כל הציבור הליטאי אלא רק קבוצה אחת, יתד עיתון קטן כי יש עוד עיתונים וגדולי ישראל".

רבינוביץ  ועורך הדין המשיכו להתווכח, כאשר רבינוביץ הביא את עמדת מנהיג הציבור החרדי מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן שאמר כי דרך המחאה היא באמצעות תפילות ולא הפגנות, "אנחנו צריכים לחשוב מה הקב"ה רוצה מאיתנו".

רבינוביץ הוסיף: "רוב הציבור שלנו, דעת גדולי ישראל אלו מנהיגי הדור, כשעורך הדין אוסדיטשר ניסה כל רגע לקטוע אותו, אמר לו רבינוביץ:  "כי אם הוא ימשיך כך, הוא יעזוב את האולפן ואוסדיטשר ידבר לבד בחדר,  העו"ד  השיב: "אין לי בעיה להיות לבד", במחאה על דבריו הקודמים והתנהגות העו"ד שלא נתן לו לדבר יצא בני רבינוביץ את האולפן ושב רק לאחר כמה דקות.

מצורף קובץ להאזנה באדיבות רדיו קול חי

[alooma ref="b2d24cf9f15ccd0da2f42af61fafc59c.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תשלם ועד בית ותתקן לשכנה ממתחת את הבעיה בקיר כתוצאה מהנזילה שהייתה אצלך. ותפסיק ללכת לבית כנסת, צריך הרבה יותר מזה כדי לתקן את הנפש שלך.

  בני אתה חלאת המין האנושי |
  הגב
 2. מוישה, אתה גדול. מי לדעתך ינצח במחלקת הכשרות במועה"ד בירושלים אחרי בחירת רב ראשי? שלזינגר או אייזנשטיין?

  מיכל |
  הגב
 3. הוא ועתונו חושבים כך: ספרדים חבד ציונים חסידים הם לא קיימים עם ישראל התחיל מהחפץ חיים וחזון איש והתורה ניתנה במדבר ליטא
  הם שרוטים

  ה' ירחם מטיפוס כזה |
  הגב
 4. רדיו קול חי בבקשה מכם תעיפו החמור הזה הבני רבינוביץ המפגר זה הוא הורס את היום ששי בבקר

  בני רבי ב''ר מינן |
  הגב
 5. לשלוח אותו וכל חבריו לאשפוז פסיכיאטרי מדובר בקבוצה חולת נפש ממש
  הם חושבים שהכל מגיע להם נפוחים עד הטבור שלהם
  נכנסתי להתפלל בטעות אצלם פעם אחת זה די והותר 90 אחוז איזה מבטים ממש טווסים בלון רק
  מה באמת הוא חושב שגדולי ישראל של יתד נאמן הם המנהיגים ל עם ישראל? הם משה רבנו? סליחה משה רבנו הקב"ה דיבר אתו לעיני כל העולם ועדיין היו מחלוקות אתו
  כל קבוצה בעם ישראל יש להם מנהיג אף אחת לא טוענת שזה הם וזהו ןאחריהם המבול רק המג'נון הזה וחבריו חיים באשליות

  בני אתה זבל |
  הגב