אמת או סאטירה: מדוע הועברה מסיבת העיתונאים של ישי ל"רמדה" ברגע האחרון?

אפקט תנדורי: מלון "הר ציון" הצופה אל חומות העיר העתיקה הוא אשר היה אמור לארח את מסיבת העיתונאים של ישי אמש, אלא שסידרה קומית המשודרת בימים אלו גרמה לשינוי מפתיע. הטלפונים הגיעו מכל עבר: "זה באמת נראה פולישוק"

גם להקים מפלגה צריך לדעת היכן: בסדרה הקומית והפופולרית "פולישוק" המשודרת בימים אלו מופיעה דמותו של תנדורי, יועץ תקשורת שס"י תאב שלטון ותקציבים, אשר בזכות משחקה המצוין והתכנים האקטואליים המועברים דרכה, זוכה לפרסום רב. "פולישוק" מעבירה את סיפורה של הפוליטיקה הישראלית מרובת האינטרסים והתככים האינסופיים ו"תנדורי" זוכה בה למקום משמעותי.

 

אתמול, שעה קלה לפני הזמן המיועד בו היה אמור ישי להחל במסיבת העיתונאים הדרמטית וכשאנשיו הוציאו הודעה לתקשורת המזמינה למלון "הר ציון" (ובמקביל לפני שידורו של פרק נוסף), החלו להישמע בקרב הכתבים הפוליטיים בדיחות רבות על "מסיבת העיתונאים של תנדורי". מתברר, כי לשכתו רבת הקומבינות של השר פולישוק מוקמה בצילומי הסדרה בסוויטה במלון "הר ציון" והמקום לא בדיוק נצרב בתודעה כמקום של הקמת מפלגה ב"ידיים נקיות", כדברי ישי.

 

ברגע האחרון, במהלך שעדיין היו שכינוהו "מהלך תנדורי קלאסי", שינו אנשיו של ישי את מיקום האירוע למלון "רמדה רנסנס" והמפלגה נקיית הכפיים יצאה לדרך, מלווה בהתפרעות קשה שאין ספק שהפתיעה אפילו את יוצרי "פולישוק".

 

מלשכת יו"ר מפלגת "מרן" אלי ישי נמסר כי "מקום האירוע שונה  מסיבות טכניות בלבד".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.