אפקט הקלטת: ש"ס עם 5 מנדטים. אלי ישי מתרחק מאחוז החסימה (וידאו)

סקר 'ערוץ הכנסת' אחרי פרסום הקלטת של הרב עובדיה יוסף מעניק לש"ס חמישה מנדטים בלבד. אלי ישי מתרחק מאחוז החסימה. וידאו

לאחר פרסום הקלטת בה נשמע הרב עובדיה יוסף מכנה את יו"ר ש"ס אריה דרעי "רשע" מתפרסם סקר של  מכון פאנלס פוליטיקס בערוץ הכנסת, על פי הסקר אלי ישי לא מתחזק ולא עובר את אחוז החסימה.

 

לו היו הבחירות נערכות היום היתה הרשימה המשותפת למפלגות העבודה והתנועה מקבלת את מספר המנדטים הרב ביותר, 24. הרשימה השניה בגודלה על פי הסקר היא הליכוד, הצפויה לקבל 23 מנדטים. במקום השלישי הבית היהודי, הצפוי לקבל 16 מנדטים.

 

מפלגת כולנו של משה כחלון צפויה לקבל 9 מנדטים, מפלגת יהדות התורה צפויה לקבל 8 מנדטים וכך גם מפלגת מרצ. מפלגות ש"ס וישראל ביתנו מקבלות 5 מנדטים כל אחת.

 

תמונה מדאיגה במיוחד עבור ש"ס אחרי התפוצצות פרשת הקלטת של הרב עובדיה יוסף , הסקר מגלה כי לו הבחירות היו מתקיימות היום, ש"ס בראשותו של אריה דרעי הייתה זוכה בחמישה מנדטים בלבד, זאת בדומה למפלגתו של אביגדור ליברמן. מפלגתו החדשה של אלי ישי לא עוברת את אחוז החסימה על פי הסקר.

 

 הראשל"צ הרב דוד יוסף והרבנית עדינה בר שלום מבקשים סליחה על קבר הרב עובדיה
[alooma ref="8a0cd4b878def946bb82c0b955ca9804.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. וזה עוד סקר של פאנלס שתמיד נתן לישי יותר מכולם ולש"ס פחות מכולם, בסקר הקודם הוא נתן 4 לכ"א מה שאומר שגם לשיטתו (סקר אינטרנטי!) ש"ס מתחזקת וישי נמחק! מה שאומר שבמציאות ש"ס חזקה אף יותר מ5 מנדטים וישי הולך ונעלם!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. רק אלי ישי, רק יחד בקלפי.

  נעבור גם נעבור את אחוז החסימה….

  שסניק שרוף לשעבר |
  הגב