אפריקה ישראל: לבייב לא מכר אף דירה לארביב

לאחר הפרסומים לפיהן ניצב מנשה ארביב רכש דירה מחברת "אפריקה ישראל", מסרה החברה הודעה רשמית בה נכתב: "בהמשך לפרסומים שונים בתקשורת אפריקה ישראל מבקשת להבהיר לאחר בדיקה שנעשתה כי מאז רכש מר לב לבייב את השליטה בקבוצה בשנת 1997 לא מכרה החברה למר ארביב כל דירה".

הבוקר (ראשון), הותרו לפרסום, פרטים נוספים, מפרשת ארביב ובהם פרטי טובות ההנאה שבהם נחשד מנשה ארביב, שאותם קיבל מאנשי הרב יאשיהו פינטו. לפי אנשי פינטו, כוללות אותן טובות הנאה סיוע בהענקת ויזה לארצות הברית לבנו ולאשתו של ארביב, סיוע כספי חודשי לבן, לינה בסוויטות בבית מלון במנהטן והנחה בקניית בית בצפון תל אביב.

בין חסידי הרב פינטו נמנה גם לב לבייב. לטענת המקורבים, ארביב קנה בית בפרויקט ששייך ללבייב בצפון תל אביב, בהנחה משמעותית של 700 אלף שקל.

בימים האחרונים, מסרו אנשי הרב למח"ש, מסמכים המוכיחים, לטענתם, את הקשר בין ארביב לבין בן ציון סוקי, שלוחו של הרב.

הקשר ביניהם כלל תכתובת מיילים ומכתבי תודה. בנוסף לאשרת הכניסה שניתנה לבנו ולאשתו, קיבל הבן עזרה כספית חודשית, בסכום של כ-2,000 דולר, לפי טענתם, זאת במסגרת סיוע לאנשי הרב.

מקורבי הרב טוענים כי בנוסף קיבל מבן ציון סוקי לינות רבות בבית מלון מטרו בלב מנהטן שבעיר ניו יורק. כדי לאשר את הטענה שלחו אנשי הרב למחלקה לחקירות שוטרים, הודעות שמעידות על ניצולן של טובות ההנאה הללו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.