אפשטיין: "ליוסי דייטש יש את אותו סיכוי כמו שלי"

הרב חיים אפשטיין התייחס לאלימות כנגד אנשי הפלג הירושלמי בראיון לרונן כץ בקול ברמה, וגם, על הסיכויים של יוסי דייטש

אלימות קשה ברמות: חבורת תלמידי ישיבות מרמות נכנסו בליל שבת לישיבת אהל תורה הקטנה של הפלג הירושלמי, הרביצו מכות לתלמידי הישיבה וקרעו מודעות של עץ. הפועל הערבי הזמין משטרה שפיזרה את הפורעים.

הרב חיים אפשטיין התייחס לאלימות  כנגד אנשי הפלג הירושלמי בראיון לרונן כץ בקול ברמה. "אני רוצה לדבר על אלימות מצד דגל התורה, בכל מקום בארץ יש אלימות נפשעת שלא היתה כמותה".

על הסיכויים של דייטש אמר כי "ליוסי דייטש יש את אותו סיכוי כמו שלי להיות ראש העיר. ברגע ששתי מפלגות הודיעו שהן תומכות במועמד לא חרדי אז הסיכוי שלי ודייטש הוא אותו סיכוי.
אני מזהה שיש חרדים שימליכו את ברקוביץ שפועלים מתוך גישה שלי לא יהיה אז גם לשני לא יהיה.

אפשטיין תקף את העסקים בחצרות הרבנים באומרו כי "באלעד הכרזנו שנתמוך בישראל פרוש, איפה שדגל נמצאים אנחנו לא נהיה. אנחנו מונהגים בידי גדולי הדור ולא נכדי גדולי הדור

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למעשה: הם לקחו "אגו-דת" ישראל" וחילקו לשתים, הם לקחו את ה"אגו" והם לקחנו את ה"דת", הם קיבלו יותר אותיות כי זה בחלוקה של 60 / 40. ------------------------------------------- "זהו חוב קדוש ועל כל אחד ואחד לפעול ולהפעיל".

  למעשה: הם לקחו "אגו-דת" ישראל" וחילקו לשתים,
  הם לקחו את ה"אגו"
  והם לקחנו את ה"דת",
  הם קיבלו יותר אותיות כי זה בחלוקה של 60 / 40.

  ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט נשלח עם מסר חריף מלמעלה להרב אברהם רובינשטיין המועמד המוביל לראשות העיר בני ברק. אם לא תוציא תמיכה מר' חיים (היינו מינקושי) למועמד החרדי הרב יוסי דייטש שליט"א בעיריית ירושלים {מבחינתינו יוסי כבר ניצח} אנחנו אגודת ישראל לא נתמוך בך לראשות העיר.

  ****הנה סיפור מזעזע!!! פוגעים בצעירי הצאן !!!!!!! !!!! !!!!!** **!!! !!!!!! שימוש ציני וחסר רגש חינוכי בתשב"ר בת"ת חכמת שלמה הליטאית בירושלים השייכת לאבי פינזל, יצאה הוראה מטעם הנהלת התלמוד תורה, לכל התלמידים, לצאת לחוצות העיר, ולקרוע שלטי 'יוסי דייטש', איזה חוצפה יש להם//// ולמלמדים החסידים שעובדים במקום הוזהרו באלף אזהרות לא לפתוח פה…… איזה אכזרים??? איזה סוג מחנכים? –סוג של צואה רתחת–????? ???????? איזה רוצחים?????????? רק תלמוד תורה שהולך כצאן ללא רועה יכול להידרדר למחוזות כאלו שפלים. מחללי שם שמים ברבים!!! עם חינוך כזאת יום אחד יהיה ביניהם זורם נהר של דם רע ר"ל.

  כבוד האדמו"ר מויז'ניץ בדבריו בסעודה שלישית קרא לאלפי החסידים לפעול ולהצביע עבור אגודת ישראל ומועמדיה הרב החסיד ר' יוסי דייטש שליט"א, ישראל פרוש, נחמן גלבך ואליהו גפני . "זהו חוב קדוש ועל כל אחד ואחד לפעול ולהפעיל".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב