אפשטיין מתמודד לראשות העיר? "אצלנו הנכדים לא קובעים"

בשיחה ל'אקטואליק' מאשר אפשטיין כי הוא שוקל להתמודד לראשות העיר ירושלים, ועוקץ את דגל: "אצלנו הנכדים לא קובעים"

המירוץ לראשות עיריית ירושלים מתחמם: אחרי שהבוקר הודיע יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם כי לא יתמודד לראשות עיריית ירושלים, לאחר שהבין כי תמיכת 'הליכוד' וראש הממשלה תינתן למועמד 'הליכוד' השני, השר זאב אלקין, כעת מועמד חדש: חיים אפשטיין סגן ראש העיר מטעם בני תורה ינסה שוב להתמודד לראשות העיר ובכך לטרפד את התמיכה החרדית סביב אחד המעומדים.

בשיחה ל'אקטואליק' מאשר אפשטיין כי הוא שוקל להתמודד לראשות העיר. "אנחנו שוקלים כעת את צעדינו", הוא מסביר, "גם הריצה שלי לראשות העיר נלקחת בחשבון. גדולי הרבנים של בני תורה יישבו בחודש הקרוב בכדי לקבוע את רשימת המועמדים.

לסיום, עוקץ אפשטיין את דגל התורה באומרו: "אצלנו לא הנכדים קובעים, ודי למבין".

אלקין בדרך לכבוש את ספרא

אלקין אומר הבוקר ל'אקטואליק': "אני אחליט בשבוע הקרוב אם לרוץ לראשות העיר. בעזרת ה' הכיוון הוא חיובי".

לדבריו, "נפגשתי עם מנהיגי הציבור החרדי ואני מקבל מהם תגובות חיוביות. בימים הקרובים צפויות לי עוד פגישות, ונתחיל לעבוד על ההתמודדות. תמיד ירושלים הייתה בראש מעייני".

כרגע, מי שנשאר במירוץ הם השר אלקין ומשה ליאון, המועמד בבחירות הקודמות מטעם אביגדור ליברמן.

הם שני המועמדים בעלי רוב הסיכויים להיבחר לראשות העיר ירושלים, אם יקבלו את תמיכת הציבור החרדי במלואו. אלא שאם עד היום חשב ליאון שהציבור החרדי איתו, כעת, עם התמודדתו של אלקין לראשות העיר ירושלים, יתכן ואלקין יהיה מי שיקבל את תמיכת הציבור החרדי, כי אלקין ידוע כידיד הציבור החרדי.

ראש הממשלה נתניהו יתמוך בכל כוחו במועמדות של אלקין. אלקין נחשב כמקורבו שנים רבות והוא אף מקווה שראש הממשלה ישפיע על המפלגות החרדיות שיתמכו בו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אף פעם לא תמכתי בשום דבר שאפשטיין עשה. אבל מה שאומר לגבי

    הנכדים, אמת לאמיתה!!!! לגדולים כנראה אסור שתהיה דעה. מה שהנכדים אומרים להם הם חייבים לציית.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב