"אצלנו כל אחת מרגישה כמו מלכה"

במהלך הערב שאורגן בידי המרכז הרפואי 'ברזילי' נהנו הנשים מהרצאות על תקופת טרום הלידה ואחריה בידי מיטב אנשי המקצוע ומהרצאה מרתקת של הסופרת חני וינרוט מחברת רב המכר בארץ החיים

כ-150 נשים מנשות נתיבות השתתפו בכנס ייחודי שנערך בידי המרכז הרפואי 'ברזילי' עבור נשים לפני לידה. בכנס נידונו נושאים בתקופת טרום לידה ולידה.

ערב נשים המהנה שהתקיים במתנ"ס שלום בונייך בעיר ובו נהנו הנשים מהרצאות מגוונות בנושאים על תקופת טרום הלידה ואחריה.

את הערב פתח מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי הד"ר חזי לוי שהרחיב בדבריו על המהפכה שחולל המרכז הרפואי ברזילי בכל הנוגע לציבור החרדי. הד"ר חזי לוי הדגיש את חזונו להעניק שירות מתחשב ואיכותי לציבור שומרי המצוות שבא לידי ביטוי במגוון רב של נושאים החל מההקפדה על נושאי הצניעות וההלכה עבור בהגשת אוכל בהשגחת הבד"ץ וסידורי השבת שהונהגו על פי כללי ההלכה, ועד לטיפול המקצועי ליולדות וליילודים ולהטבות השונות המוענקות ליולדות .

הסבר על חדרי הלידה והאפשרויות השונות הניתנות לכל יולדת העניקה הגב' רעות בן זאב, סגנית מנהלת חדרי לידה.

את הערב הנחתה דוברת המרכז הרפואי הגב' איילת קדר.

ברוב קשב האזינו הנשים להרצאתה המרתקת של הסופרת הגב' חני וינרוט מחברת רב המכר 'בארץ החיים' שגוללה בפני הנשים את סיפור חייה המרתק והתמודדותה עם מחלתה.

בסיומו של הערב הוגרלו סלקלים בין המשתתפות, מתנת המרכז הרפואי ברזילי.

מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי: "שמחתי לגלות את הביקוש הרב לערב הנשים, וההשתתפות המרובה של תושבות נתיבות שרצו לשמוע עוד על המרכז הרפואי ברזילי. בברזילי כל אחת מרגישה כמו מלכה והשירות והמקצועיות הם נר לרגלנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.