צפו: אדם צעק "אקדח" וטראמפ הורד מהבמה (וידאו)

במהלך עצרת בחירות בנאבדה הורד דונלד טראמפ מהבמה על ידי מאבטחים בעקבות איום שהתקבל מהקהל. דקות לאחר מכן טראמפ חזר לנאום.צפו בדרמה. {דרמה בנאבדה }

דרמה  בארה"ב:  במהלך  עצרת בחירות בנאבדה הורד דונלד טראמפ מהבמה על ידי מאבטחים בעקבות איום שהתקבל מהקהל. דקות לאחר מכן טראמפ חזר לנאום.

טראמפ אמר כמה שניות לפני הדרמה שהוא מזהה בקהל  אנשים של הילרי,  המאבטחים זינקו על הבמה לאחר שנשמע אדם מהקהל שצעק "אקדח!". המשטרה המקומית עצרה גבר לבן שהיה נוכח בקהל והרחיקה אותו מהמקום.

לאחר סריקה של השירות החשאי במקום הפריכה את החשד שנמצא נשק בקרבתו של טראמפ.

לאחר שהאירוע הסתיים שב טראמפ לנאום והתייחס למקרה. "אף אחד לא אמר שזה הולך להיות קל עבורנו, אבל שום דבר לא יעצור אותנו", אמר המועמד והודה לאנשי השירות החשאי.

בתום האירוע צייץ טראמפ בעמוד הטוויטר שלו: "תודה רינו, נבאדה. שום דבר לא ימנע מאיתנו להחזיר את אמריקה לגדולתה".

 

יש לציין כי הגבר שעורר את המהומה הוא אוסטין קרייטס, רפובליקני בן 33, שסיפר כי החזיק שלט בגנותו של טראמפ – "רפובליקנים נגד טראמפ" – אותו הדפיס בבית, כשלפתי הוא עצמו הותקף. לדבריו, תומכי טראמפ בעטו בו, הטיחו בו אגרופים וחנקו אותו, והוא חשש לחייו.

 

קרייטס סיפר כי התקדם לעבר קדמת הקהל בנימוס על מנת למחות בשקט עם השלט כשהותקף. "אמרתי 'אני יכול בבקשה לעבור', לא שעטתי קדימה כמו שטענו", הוסיף. לדבריו, נדמה לו כי טראמפ הצביע עליו לפני שהחלה המתקפה עליו – וכלל אל היה מודע לכך שהמועמד הוברח מהבמה בעקבות האירוע. עוד הוסיף כי הוקל לו כשהשוטרים חילצו אותו מהקהל באזיקים, שכן חשש לחייו. "אנשים הסתכלו עליי כאילו אני שד", סיפר.

לאחר שנלקח מהמקום, קרייטס עבר חיפוש יסודי ועבר בדיקת רקע, ותוך זמן קצר שוחרר. "אני לא מאשים את מי שתקפו אותי – זה רטוריקת הקהל של טראמפ", הדגיש, "הוא פאשיסט, הוא דיקטטור, ומנהיגים כאלה הופכים אנשים רגילים לחיות". הוא הוסיף כי האנשים בעצרת הם "אנשים טובים, פטריוטים שהגיעו לכאן כי הם רוצים לעשות משהו טוב בשביל המדינה שלהם".

 

בנתים, בסקר של רשת ABC ועיתון הוושינגטון פוסט  הילרי קלינטון מובילה על פי הסקר, קלינטון ב- 48% מהציבור, בעוד שטראמפ מסתפק ב-43% תמיכה בלבד. מדובר במכה לטראמפ שכן אותו סקר נתן לו יתרון רק בתחילת השבוע. עם זאת, המירוץ עדיין צמוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.