אקדמיית הקיץ של נייל סטודיו לנערות

אז מה עושים בחופש הגדול עם הבנות המתבגרות שלנו? מחפשות קורסים לתקופת החופש? אמהות למתבגרות או נשים צעירות שרוצות ללמוד מקצוע יצירתי שמהווה הכנסה יפה ויעצים אותן כלכלית. בנייל סטודיו יעברו הנערות/נשים חוויה בלתי נשכחת שתיתן דרור ליצירתיות שלהן בתחום הטיפוח והיופי

Summer Nail Academy הקיץ הזה יראה אחרת עם נייל סטודיו

לק ג'ל נהפך לחלק משגרת חיינו בשנים האחרונות, כולנו רוצות להיות מטופחות במשך השבוע, ולא להיות בלחץ כי לא סידרנו ציפורניים ואנחנו בדרך לעוד פגישת עבודה כך. הלק ג'ל בידיים הפך אותנו למסודרות ומטופחות לפחות לשבועיים הקרובות ולכן הביקוש לטיפוח ויופי הולך וגובר.

"יש לכן רעיונות לחופש הגדול"? מתחילות השאלות הדואגות בקרב נשים צעירות, אמהות למתבגרות וכו'. "למישהי יש רעיון לתעסוקה עבור בתי בת ה- 16"? דואגות האמהות ומעבירות ביניהן מסרים ומידע על כל פעילות אפשרית. חופשת הקיץ ארוכה ובנות ישראל משוועות לתעסוקה ששכרה בצדה.

בית הספר הגדול ביותר למקצועות הטיפוח, 'נייל סטודיו', מציע לנערות שלכן פתרון מושלם שיעניק לבנותיכן חוויה בלתי נשכחת ושכרה בצדה לאורך הדרך – תעסוקה עם אפשרות פרנסה מידית. הנהלת 'נייל סטודיו', בית ספר אשר שם לעצמו מטרה נעלה: העצמת נשים לעצמאות כלכלית, הבינו את גודל מצוקת תעסוקת הנערות בחופשה ופותחים הקיץ את Nail Studio Summer School  עם הקורס הייחודי NailStudio GEL Express  לנערות בגילאי 14-17.

החלומות הגדולים שלכן הולכים להתגשם הקיץ הזה: תעסוקה מושלמת לבנות עם קורס ג'לים מרוכז ומקצועי על ידי טובות המורות של בית הספר 'נייל סטודיו', שיעניקו לבנות את הכלים הנכונים לעבודה איכותית, טיפים וייעוץ בתחום לאורך תקופת הלימוד. "למעשה תוך חודש ימים הבנות מסיימות קורס ויכולות להתחיל לעבוד ואף להרוויח כסף", מסכמים בסיפוק בהנהלה. "המטרה שלנו לפני הכל היא לתת דרור ליצירתיות, לנתב אותה למקומות הנכונים והטובים. מספיק להסתכל על הדור של היום ולראות את החיפוש אחר משמעות ותעסוקה בטכנולוגיה מתקדמת. ברגע שבנות יוצאות לחודשיים שלמים של חופש – הן חייבות לחפש תעסוקה ובצדק. אם יש לנו את האפשרות להיות חלק מהקידום שלהן, נעשה זאת ללא ספק".

אם יש לכם נערה צבעונית, סוערת ושמחה, שאוהבת את מקצועות היופי והטיפוח, אל תהססו. הקיץ הזה היא תהיה מלאת תעסוקה ואף תוכל להתחיל להרוויח כסף מהר מאוד.

חזון הרשת הוא להעניק לנשים (ובאקדמיית הקיץ גם לנערות) בזמן קצר מקצוע רווחי ונדרש, אופק תעסוקתי והתקדמות לעצמאות כלכלית משלהן. במהלך השנים הכשירה הרשת מעל 55,000 בוגרות ובכך הפכה לרשת המובילה את ענף ההכשרה המקצועית בתחום הטיפוח והיופי בישראל.

רבות מבוגרות 'נייל סטודיו' מעידות כי מאז למדו את מקצועות הטיפוח, עזבו אט אט עבודות קבועות בהן עסקו לפרנסתן והחלו לעסוק במקצוע שהוא גם אהבה וגם פרנסה. נשים רבות מבהירות כי זכו לחיי עצמאות וכי העבודה בתחום מאפשרת להן להיות הרבה יותר בבית, עם הילדים ואף עם עצמן – וגם לעבוד בשעות הנוחות להן ולהרוויח יפה.

מחכים לך ב'נייל סטודיו' – עם 20 סניפים מקרית שמונה ועד אילת

 פרטים נוספים ועל מועדי הקורסים כנסו ל: www.nailstudio.co.il

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.