הסרטון של אראל מרגלית מסעיר את הרשת(וידאו)

מרגלית, ששואף לכבוש את הנהגת 'העבודה', הפיק סרטון חדש שבו הוא מבקש להתפקד למפלגה, תוך שהוא תוקף בחריפות את הימין. צפו {"כמה פסיכופטים הם גידלו"}

הדרך לראשות 'העבודה' עוברת בהכפשה בוטה של מחנה הימין? ח"כ אראל מרגלית פרסם אמש בעמוד הפייסבוק שלו סרטון המפציר באזרחים להתפקד למפלגה.

אראל, ששואף לכבוש את הנהגת המפלגה, משמיע בסרטון טקסטים בוטים במיוחד נגד מחנה הימין. "פישלנו. פישלנו כי נתנו להם לצרוח. לצרוח ולהרגיש שהם צודקים. לצרוח, ולהיראות גברים. ואלוהים, תראו כמה פסיכופטים הם גידלו…הם גידלו את הצל שמפחד מהצל של עצמו. שישאל את הפנתרים השחורים איך מרימים מאבק בישראל. לא מאבק של אפסים. הם גידלו את לה-פמיליה, חבורת ג'ובניקים שמרגישים גברים רק בקבוצות של מאה. הם גידלו את אורן חזן שהרובה היחיד שהחזיק בחיים שלו היה רובה מים במסיבת בריכה בקזינו בבולגריה. הם גידלו נערי גבעות ששורפים משפחות וצריכים מוסד סגור. ועוד לא דיברנו על ארגון להב"ה, חבורת גברים שאף אחת לא רצתה אותם". צפו

מכיכר רבין, לדרך רבין.תחזירו לנו את המדינה.–במקום להגיד שהכל אבוד, תתפקדו עכשיו.www.NewLabor.co.il

‎Posted by ‎אראל מרגלית – Erel Margalit‎ on‎ יום שלישי 19 אפריל 2016

מרגלית ממשיך: "פחדנו להיראות כמוהם, פחדנו לספר שנתניהו, 'מר ביטחון', שחרר הכי הרבה מחבלים בתולדות המדינה, שהוא ראש הממשלה הראשון שיצא תיקו עם החמאס. שבאופן כללי הם בעיקר יודעים להחזיר שטחים בלי תמורה, ליילל, להסית, להיכנס להיסטריה, להתקפל עם זנב בין הרגליים – ואז להתבכיין.

"אבל רגע, אתם אומרים, לפחות הם מחוברים לעם. עאלק מחוברים. אני דאגתי לפריפריה בשבוע כמו שמירי רגב לא תדאג לה כל החיים שלה. כשהקמתי חברות לא הלכתי להרצליה פיתוח, אלא עשיתי את זה עם צעירים בירושלים, בבאר שבע ובקריית שמונה. והליכוד בינתיים? רק דיבר וצרח וגנח".

אראל ממשיך לנגח את הימין כשבסיום הוא מכריז: "אז עכשיו אנחנו נראה להם שגם לצעוק אנחנו יודעים יותר טוב. תחזירו לנו את המדינה קיבינימט!".

הסרטון עורר, כאמור, סערה ברשת ועתה נותר לראות האם הוא יפעל את פעולתו או שיוביל דווקא לתוצאה הפוכה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לעזאזל הוא צריך להיות ראש ממשלה אחד שיודע לדבר אחד מציאותי לא כמו נתניהו הזה שכל היום רק מדבר ולא עושה כלום חוץ מלתקוע לעצמו אצבע בתחת והצל וואלה חש את עצמו פוליטיקאי אבל נחשו מה הוא לא יותר מסתם אפס שהימין יצר והוא לא יותר מדפוק שרק עושה צחוק מעצמו בזמן שהוא טוחן המבורגרים במסעדת בורגרקינג בזמן שמבלבל לכולם את השכל אם ההסתות שהוא מוצא באינטרנט!!

    נו נשמעתי כמוהו? xD

    אנונימי |
    הגב