אראל מרגלית ממשיך להתלהם (הקלטה)

"יש פה תופעות שצריך להתמודד איתן בכוח – בכוח מילולי ולפעמים גם בכוח פיזי, כמו שומר בבר כששניים רבים ושולפים אקדחים", אמר הח"כ המתלהם של המחנה הציוני – האזינו.{ "לשבור להם את הידיים והרגליים"}

ח"כ אראל מרגלית ממשיך לשחק טראמפ: תקיפות התלהמות וזחיחות, זה חלק מהקו התקיף שמאפיין אותו:  לאחר  פרסום הסרטון "הקבינימט" שעורר הדים מרגלית ממשיך לתקוף בטון חריף כשהוא מדבר על ארגונים כמו להב"ה – כך על פי הקלטה שהגיעה לידי חדשות 2 Online.

צפו באדיבות רשת

"יש פה תופעות שצריך להתמודד איתן בכוח – בכוח מילולי ולפעמים גם בכוח פיזי, כמו שומר בבר כששניים רבים ושולפים אקדחים", אמר בפורום סנהדרין. "אני רציתי לעורר חלקים גדולים בציבור שמסתכלים על ההתבהמות והאלימות ופשוט הולכים הביתה במקום לשים לזה גבול. אי אפשר להישאר אדישים וצדקניים".

מרגלית שב וחזר  כי "צריכים להגיב, אי אפשר שכמה חבר'ה כל כך קיצוניים השתלטו על השיח של מה זה להיות פטריוט, מה זה באמת להגן על המדינה. יש פה מאבק על דמותה של המדינה: לפני 2,000 שנה בירושלים לא נאבקו, ובאו הקנאים והביאו לחורבן בית שני – ושאר החבר'ה היו מנומסים במקום לשבור להם את הידיים והרגליים. מי שרואה שיש פה אנשים שעסוקים בחורבן הבית, שיקום ויתייצב מולם, בשפה בוטה ובכוח".

 

 

מלשכתו של ח"כ מרגלית נמסר בתגובה: "הגיע הזמן להפסיק להושיט את הלחי השנייה בפני הימין הקיצוני. הרפיסות שבאה לידי ביטוי בנסיונות להיכנס לממשלה חייבת להשתנות. כמובן שהכל חייב להיעשות על פי חוק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.