אראל מרגלית מקבל חיזוקים במירוץ לראשות העבודה

חיזוק נוסף לאראל מרגלית – יובל רבין בנו של ראה"מ לשעבר יצחק רבין הודיע היום על תמיכה בו לראשות מפלגת העבודה

חיזוק נוסף לאראל מרגלית – יובל רבין בנו של ראה"מ לשעבר יצחק רבין הודיע היום על תמיכה בו לראשות מפלגת העבודה

לטענת רבין "הקבלות על עשייה והמסר הברור והנחוש מביאים את אראל בשל לתפקיד יו"ר המפלגה והנהגת המדינה״

ח"כ מרגלית ממשיך בגיוס בכירים שיתמכו במועמדותו לראשות העבודה בבחירות שיתקיימו בעוד מספר שבועות. והיום יובל רבין בנו של רא הממשלה שנרצח הודיע על תמיכה במועמד ליו"ר מפלגת העבודה אראל מרגלית

"הגיע הזמן לשינוי במדינת ישראל. אראל מביא איתו את הניסיון הנדרש וקבלות והישגים בתחום הציבורי החברתי ובוודאי העסקי. אלה הדברים שאני חושב שצריך לצפות ממנהיג- עשייה עם קבלות ומסר ברור ונחוש. התוכנות הללו מביאות את אראל בשל לתפקיד של יו"ר מפלגת העבודה וראש הממשלה".

הודעת התמיכה מגיעה לאחר שבקיץ האחרון השיקו השניים את "תוכנית האינטרסים"- מתווה אזורי לפתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני על בסיס אינטרסים משותפים של ישראל עם מדינות האזור.

במהלך החודשים האחרונים ערכו מרגלית ורבין פגישות עם מנהיגים ממדינות ערב ואף הקימו פורום מיוחד בשם "יאללה גרופ" יחד עם נציגי 13 מדינות האזור במטרה לקדם פרויקטים כלכליים משותפים. בסיסה של תוכנית האינטרסים שמקדמים השניים היא היוזמה הסעודית שאושררה לאחרונה שוב למרות סירובה של ישראל להגיב או לענות לה.

ע"פ המטה של מרגלית רבין מצטרף בכך לשורה של אישי ציבור שיצאו בהודעות תמיכה באראל מרגלית, ביניהם: תת אלוף במיל' גיורא ענבר, נשיאת אונ' בן גוריון- פרופ' רבקה כרמי, ראש מועצה אזורית גליל עליון- גיורא זלץ, רחל רבין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.