גרין קארד ומלון חינם? ארביב: המסמכים של הרב פינטו מזוייפים

פרשית הרב פינטו: ניצב מנשה ארביב העביר מסמך שממנו עולה  כי כל המסמכים שהעבירו הרב פינטו ואנשיו ליועץ המשפטי לממשלה מזוייפים.

לטענת ארביב באחד המקרים בהם נטען כי שהה במלון בניו יורק, מציג ארביב מסמך מיומנו המעיד לכאורה כי לא היה בעיר כלל.

מסמך מיומנו של ניצב ארביב, בעת שכיהן כנציג המשטרה בארה"ב,  שהה ארביב במשך ארבעה לילות בבית מלון בניו יורק ולא שילם.

באותם ימים ולילות אירח ניצב ארביב את נשיא המדינה בעת שזה ביקר בארצות הברית והתלווה לכל ביקורו. עוד עולה מהיומן  כי הניצב שפרש לא שהה כלל בניו יורק.

פרקליטיו של ניצב ארביב עורכי הדין גדעון פישר, יהושע רזניק והשופט בדימוס אליהו וינוגרד,  העבירו את המסמך בו הם טוענים כי כל חוברת הממצאים שהועברה ליועץ המשפטי לממשלה בעניינו של ארביב שקרית.

בית המשפט התיר  השבוע לפרסום את הסיוע לכאורה של הרב פינטו למנשה ארביב מבכירי המשטרה בישראל, לאחר ששליחו של הרב נתבקש על ידו לסייע במאות אלפי שקלים לארביב ולבני משפחתו.

בתצהיר של בן ציון סוקי, יד ימינו של הרב פינטו  הוא טען כי התבקש על ידי הרב פינטו לסייע כספית לבנו של ניצב ארביב ולרעייתו. סוקי טען  בתצהירו כי ניצב ארביב, שאותו פגש בביתו של הרב, ביקש ממנו לסייע לבנו ולכלתו בהסדרת "גרין קארד" – ויזה שמעניקה תושבות קבע בארה"ב

המשטרה  חשפה את כל החשבוניות שנמסרו ממנהל בית המלון מטרו בארה"ב מר סוקי שליחו של הרב,  במשטרה אמרו כי  אם סוקי מנהל מלון מטרו יוכיח שלא שולם במלון, אזי ארביב יהיה מסובך מאוד ולא יוכל להוכיח את חפותו.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פששש דף מיומן אישי ארביב שיחקת אותה איזה אליבי ברזל
    אגב אם באותם ימים שהית עם פמליית הנשיא או וואטאבר אין שם אפילו עד או מסמך בית מלון שאתה יכל להציג במקום דף מיומני אנא פראנק?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב