ארביב שולח מסר חד משמעי שמגובה בבדיקת פוליגרף: "יצאתי דובר אמת" – (וידאו)

ארביב שולח מסר חד משמעי ליועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין לאחר שנמאס לו לשבת בביתו, שמגובה בבדיקת פוליגרף: "יצאתי נקי", בכל השאלות שנשאל במכונה הבודקת האם האיש דובר אמת.

הבדיקה, שנערכה במכון פרטי ובה נשאל ארביב שלוש שאלות שבכולן נמצא דובר אמת. עוד נשאל האם אי פעם קיבל טובות הנאה מהרב או מעוזריו, ועל כך השיב בשלילה. כשנשאל א אי פעם קיבל בלא תשלום לינה במלון של מקורבי הרב פינטו של הרב,  ענה שלא. לבסוף נשאל האם קיבל טובות הנאה במזומן לו או למשפחתו מהרב, וגם על כך השיב בשלילה.

בשלוש התשובות של קצין המשטרה הבכיר, מי שפיקד עד לאחרונה על יחידת החקירות המובחרת להב 433, נמצא כי הוא דובר אמת. תוצאות הבדיקה הועברו ליועץ המשפטי לממשלה, למבקר המדינה ולמפכ"ל המשטרה בדרישה להגיע להחלטה מהירה בעניינו ולאפשר לו לשוב לתפקידו.

צפו בכתבה – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חבל שמי שעובד במשטרה ויודע איך ל"טייח" את הפוליגרף בכלל ניתנת לו האופציה להוכיח באמצעי הזה לא יעזור כלום בסוף האמת תצא לאור וייחשף כל הנוכלות השקר והרשעות שבמשטרת ישראל אלו פרפורי גסיסה אחרונים של השקר בפרשייה עוד תוכח צדקתו של הרב פינטו לעיני השמש ולעיני הfbi ושאלה לסיום למה הוא לא נשאל בפוליגרף אם הרב פינטו הודיע לו על טובות ההנאה לברכה בהיותו נספח המשטרה בוושינגטון? מה כי את השאלה הזאת הוא לא יודע לטייח במכונה…….. אני רק שאלה……..?!??…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב