ארבעה מאסרי עולם לרוצח נדב סלע

הורשע ברצח אשתו ובניו: נדב סלע, מהיישוב מגדל, נשלח לארבעה מאסרי עולם לאחר שרצח לפני כשנה וחצי בדקירות סכין את אשתו, את שני בניהם בני השנה והשנתיים, וילד נוסף, חסיד ברסלב, בן 12

הרוצח נדב סלע, תושב מגדל, הורשע הבוקר (רביעי) בארבעה מעשי רצח ונגזרו עליו ארבעה מאסרי עולם.

לפני כשנה וחצי רצח סלע בדקירות סכין את אשתו, דור כרסנטי, את שני בניהם בני השנה והשנתיים, ואת בנם של חבר המשפחה בן ה-12, בן למשפחה חסידת ברסלב.

בית המשפט המחוזי בנצרת גזר על סלע (28) ארבעה מאסרי עולם, ולא קיבל את עמדת עורכי דינו כי אינו היה שפוי בזמן שביצע את המעשה.

"הנאשם במחשבה תחילה נטל 4 נפשות, 4 עולמות. והוא מורשע ב-4 עבירות רצח במחשבה תחילה", קבע השופט אשר קולה.

מכתב האישום עולה כי בשבת בחודש ינואר 2017 החליט סלע להמית את אשתו, דור, בנו הפעוט בן השנה ועשרה חודשים יוסף, בנו התינוק בן כעשרה חודשים בנימין, וכן שני ילדי שכנים בגילאים עשר ואחת-עשרה שנים, נתן ונחמן, אשר באו להתארח בביתו.

בהמשך לקח סלע סכינים ממטבח ביתו ורצח את דור, נחמן, יוסף ובנימין ז"ל. בנוסף, דקר את נתן שהתחזה למת וניצל. "סלע לא חדל ממעשיו אף כשהקורבנות התחננו על חייהם ולא עזב את הבית עד שנחה דעתו שהצליח להמית את כל הנוכחים בו", נאמר בכתב האישום.

האח של נחמן ז"ל, נתן עטיה, עשה את עצמו מת, וכך ניצל. אך אחיו נחמן נדקר למוות.

כזכור, בזמן הלוויה, לאביו של נחמן עטיה היה קשה להספיד, ואחד האברכים הספיד את מה שהאבא כתב: "ה' נתן לנו ילדים כדי שנגדל אותם בדרך הנכונה. זכית להיקרא על שם הצדיק, רבי נחמן, וזכית להיות אצלו. אבא תמיד רוצה את הטוב ביותר בשביל הילד שלו, והדבר הכי טוב בשבילך עכשיו זה מה שלמדת בבית – להידבק ברבינו. תתפלל על נתן ועלינו שנוכל לעמוד על הרגליים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.