ארבעה עצורים בהפגנת "הפלג" בירושלים

ב"פלג הירושלמי" ממשיכים בשרשרת ההפגנות בעקבות מעצרם של העריקים שסירבו להתייצב בלשכות הגיוס. 4 נעצרו בהפגנה סוערת ב'כיכר השבת' בירושלים לאחר שהתעמתו עם השוטרים.

משטרת ירושלים עצרה כ-4 מתפרעים מ"הפלג הירושלמי" שחסמו את צומת הרחובות מלכי ישראל ויחזקאל במהלך הפגנה נגד מעצר חבריהם על עריקות מצה"ל. המפגינים הציתו מכלי אשפה וחסמו כבישים בכמה מקומות. הפגנות צפויות להתקיים היום גם בדרך ארבע בכניסה לחדרה, מול הכניסה לעיר אלעד ומול מתקן הכליאה הצבאי כלא שש.

המפגינים נשאו שלטים עליהם כתוב: "התייצבות בלשכת גיוס – כניסה ללוע הארי". כמו כן העבירו מסרים פנימיים לאנשיהם: "מי שעדיין לא נעצר ממשיך להפגין – אסור לשתוק על מעצר בני הישיבות".

כזכור, לפני כשבוע וחצי נעצרו ארבעה בחורים לאחר שלא התייצבו בלשכת הגיוס.הבחורים נעצרו במהלך פשיטה משטרתית על ישיבת פוניבז' אז התגלה כי חלק מהבחורים עריקים לאחר שלא התייצבו בלשכות הגיוס. אחד הבחורים תלמיד פוניבז' פלג הרב מרקוביץ שוחרר ביום שישי האחרון לביתו.

תלמידיו של הרב אוירבך הפגינו בירושלים יחד עם שותפיהם החדשים – בחורים ואברכים מהפלגים הקנאיים והאנטי ציוניים של "העדה החרדית". רובם מתגוררים בשכונת מאה שערים בירושלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.