ארבעת המועמדים בסוכתו של מנכ"ל רדיו קול ברמה

בשעות הצהריים התכנסו בסוכתו של מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי ארבעת המועמדים בבחירות לראשות עיריית ירושלים

בשעות הצהריים התכנסו בסוכתו של מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי לשמחת בית השואבה בשידור חי עם עמי מימון ארבעת המועמדים בבחירות לראשות עיריית ירושלים. יוסי דייטש. זאב אלקין. משה לאון ועופר ברקוביץ.

הארבעה ישבו שעה ארוכה ונהנו מדברי תורה. שירים וריקודים. יוסי דייטש אמר: "אנחנו נזיע עד שיהיה אחדות בעיר". עופר ברקוביץ התחייב לשוב לסוכה שנה הבאה כראש עיריית ירושלים. משה לאון בנאומו אמר "שהעיר שחוברה לה יחדיו מחייבת את כולם לישב בסוכה באחדות ובשמחה". השר זאב אלקין (שנתקע במעלית כחצי שעה עד ששוחרר) אמר: "המשימה הראשונה שלי זה לאחד את כל התושבים ומפה אני קורא לכולם להעביר את החג באחדות ובעז"ה אשוב לכאן גם בעתיד כראש עיריית ירושלים".

את המשדר ליווי ישי ריבו. אהרון רזאל ואבי מילר בליווי אומן הקלידים אשר גבאי.

כמו כך השתתפו הנגיד אייל משיח. יהודה אזרד וניסים אלקסלסי. מנכל התחנה אריאל דרעי סיכם: רדיו קול ברמה שמח להיות זה שמוביל שלום ואחדות בחג שמסמל יותר מכל את האחדות.

בסיום המשדר הודה עמי מימון למנכ"ל התחנה אריאל דרעי על יוזמת האחדות בחג הסוכות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. NYC house

    בחיי שאוהדי הפטריוטס מפונקים, לא סופרבול אז לא קמים? מתלוננים על סבל בהפסד שהוכרע ברבע האחרון? ראית פעם משחק של הקארדילנס שאתה מרשה לעצמך להתלונן ככה? 🙂 הראמס היו greatest show on turf .. והיה להם את קורט וורנר, שלא רואה מקילומטרים את גוף. ההתקפה שלהם מגוונת וטובה אבל היא מבוססת על המהלכים של מקווי ופחות על כשרון. מלבד גרלי, אף אחד שם לא מיוחד, במיוחד גוף. אני לא יודע כמה זה יעבוד להם מול קבוצה טובה בפלייאוף, נקווה שלא. בכלל נראה שיש איזה גל של התקפות מעניינות יחסית שעושות כל מיני שטיקים, יש הרבה קבוצות עם התקפות מגוונות (ראמס, צ׳יפס, פילדלפיה, ברס, אטלנטה) והולך להן לא רע. עכשיו כשכל ליטוף של הקורטרבק זה עבירה. כמה פעמים עוד נראה את הphilly special בגרסאות שונות? לעומתן יש את התקפת הקארדינלס, שנראת כמו חילזון פרהיסטורי ובקושי עוברת את החצי.

    alicantehoy |
    הגב