ארגון חתונת בזק

מרבית הזוגות מקדישים חודשים ארוכים (לעיתים גם שנה ויותר) לתכנון היום החשוב בחייהם – יום החתונה. מעבר לתקופת ההסתגלות לרעיון, הם צריכים לא מעט זמן כדי להוציא לפועל מבצע שכזה, הכרוך במציאת אנשי מקצוע וספקים רבים וביצוע התאמות שונות כדי ליהנות, בסופו של דבר, מיום מיוחד במינו. יחד עם זאת, ישנם גם זוגות שמחליטים "לקפוץ למים" ו"מרימים" חתונת בזק.

אמנם מספר הזוגות הבוחרים בחתונת בזק הוא לא רב, אך נראה שהוא הולך וגדל ככל שחולפות השנים. ארגון חתונה הוא משימה לא פשוטה, אולם ישנם כאלה המעדיפים לערוך חתונה בדקה ה-90 ומבלי שיצטרכו להתמודד עם כל התכנונים ובעיקר "כאבי הראש" הנלווים לכך. הם מוצאים טבעת אירוסין במהירות, משריינים אולם חתונות או גם אירועים ו – יוצאים לדרך. אם גם אתם מתכננים אירוע שכזה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם במשימה, שעבור רבים נראית בלתי אפשרית, אך היא בהחלט ברת ביצוע:

היו ממוקדים – כאשר מתכננים חתונת בזק, חשוב מאד להיות ממוקדים. התלבטות ממושכת תגרום לכם לפספס את העיקר וגם תהיה בזבוז של זמן. התמקדות במטרה, הגדרת הצרכים מראש, כמו גם התקציב שברשותכם, יאפשרו לכם לאתר את כל מה שאתם צריכים לאירוע שלכם בקלות רבה יותר ואפילו למצוא טבעת אירוסין מרהיבה ללא כל מאמץ.

To Do List – ההמלצה הזו ממשיכה את קודמתה. הכינו רשימה מסודרת של כל המטלות שעליכם לבצע במסגרת תכנון וארגון החתונה שלכם. הקדישו לטובת הכנתה כמה שעות ובכל פעם, כשאתם נזכרים במטלה חדשה שייתכן ופספסתם, הוסיפו אותה לרשימה. כשסיימתם מטלה מסוימת, מחקו אותה. תלו את הרשימה על המקרר בבית, במקום בולט לעין והשתדלו להיצמד לה.

המלצות של אחרים – אחת הדרכים לייעל את ההתנהלות שלכם, היא בעזרת המלצות של אחרים. אם יש לכם חברים או בני משפחה שנישאו לחתונה ו"הרימו" בעצמם אירוע שכזה, זה הזמן לפנות אליהם ולבקש מהם המלצות על אנשי מקצוע וספקי שירות, שיידרשו לכם לטובת האירוע. אפשרות נוספת היא לערוך סקר שוק, להיעזר באתרי האינטרנט השונים שמספקים את המידע, להשוות מחירים ורק לאחר מכן לפנות לכל אותם ספקים מומלצים.

פנו אל המומחים – תוכלו למצוא כיום לא מעט חברות הפקות אירועים, שמסייעות לזוגות בדקה ה-90 לארגן חתונת בזק. סיוע של חברות כאלו יחסוך לכם זמן ומאמץ רב ותוכלו להעביר להם את השרביט מבלי שתצטרכו לעשות דבר. הם ידעו למי לפנות, באילו ספקים להיעזר ואיך להוציא לפועל את הרעיון שלכם בכל הקשור לחתונה.

תאמו ציפיות – כדי להימנע מעוגמת נפש, אכזבה וחוסר שביעות רצון, חשוב מאד שתתאמו ציפיות ביניכם ובין עצמכם וכמובן ביניכם ובין ספקי השירות או חברת ההפקות שבה אתם נעזרים. ערכו חוזה מסודר, שבו מפורטים כל הפרטים לגבי השירות המוצע לכם והתוצאה שלה אתם מצפים ונהלו שיחה, פנים מול פנים. מיילים, SMS, או הודעות וואצאפ לא יהוו תחליף לכך, ורק שיחה מול אותם אנשים, שבהם נעזרים, יכולה להסדיר את העניין ולאפשר לכל הצדדים, המעורבים במבצע, להבין זה את זה ולהתקדם לצורך הגשמת המטרה.

תקציב גבוה – לרוב, תכנון החתונה מבעוד מועד, מאפשר לזוגות המתכננים זאת, להתמקח, לחפש, לבחון וגם להשוות בין המון המון אפשרויות. כל אלה, עוזרים להם לחסוך בהוצאות הכספיות באופן משמעותי וליהנות מאירוע נהדר שאיננו בהכרח עולה כל כך הרבה כסף. כאשר מתכננים חתונת בזק כדאי לקחת בחשבון שייתכן ועלות האירוע תהיה גבוהה יותר ולכן חשוב להיערך בהתאם. יש לחלק את התקציב בצורה נכונה ולעיתים גם להתפשר אם מעוניינים בכל זאת לצמצם בהוצאות.

הירשמו ברבנות – אם אתם מתכננים להינשא חתונה דתית, עליכם לדאוג להירשם ברבנות לפחות 45 ימים לפני מועד החתונה. כאן, אין גמישות וחשוב לדאוג לעשות זאת מבעוד מועד.

לסיכום

נכון, ארגון ותכנון חתונה הוא משימה לא קלה ועבור רבים היא אף "כאב ראש" של ממש. אולם, אם דואגים לתכנן אותה נכון, וגם כאשר זוהי חתונת בזק בדקה ה-90, אפשר ליהנות מאירוע מושלם ומחגיגה שאין כמותה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.