ארגוני החסד דואגים להסעות לילדים במקום עיריית ב"ב

משבר ההסעות הגיע הבוקר בבני ברק לשיאו, כאשר הורים לילדים מיוחדים נתקעו בלי הסעות אותן אמורה לארגן העירייה. "איחוד הצלה" ו"ידידים" נחלצו חושים לעזור להורים

 

הורים לילדים מיוחדים תושבי בני ברק, זועמים כך שבבני ברק היום, בלי הודעה מוקדמת, אין הסעות עבור ילדי החינוך המיוחד למוסדותיהם השונים ברחבי העיר ומחוצה לה.

ההורים קיבלו את ההודעה על כך רק הבוקר (א'), והם זועמים. "למה העירייה לא דואגת לזה? כבר כמה פעמים התרענו על המצב הזה, שהולכת להיות בעיה עם ההסעות".

חלק מההורים הבוקר, בלית ברירה, נשארו בבית ולא הלכו לכוללים או לעבודה עד שהעניין יסודר. חלק מההורים אף החליטו, כצעד הפגנתי, להגיע למשרדו של ראש העיר חנוך זייברט, בכדי לשאול אותו אישית איך הגיע המצב הזה ולהתלונן לפניו.

הדבר קרה, לדברי הורים שפנו ל'אקטואליק', לאחר שחברת ההסעות שנבחרה במכרז ע"י עיריית בני ברק, לא הצליחה לעמוד במשימה ולהתארגן בזמן, ולהוציא הבוקר הסעות לילדים המיוחדים.

חילי מילר, מתנדב 'איחוד הצלה', מספר לאתר 'אקטואליק': "שמענו הבוקר את המצוקה של ההורים שנמצאים בבית בגלל שאין להם הסעות עבור הילדים המיוחדים. בתגובה למה שקורה, הוצאנו מעל 50 נהגים בכדי להוציא את הילדים מהבתים למוסדות, כל אחד למקום שלו והכול באהבה. התקווה היא שעד הערב, זמן החזרה של הילדים לבתים, כל העניין של ההסעות כבר יוסדר, אבל גם אם יצטרכו אותנו בערב – נבוא שוב".

אבי מימרן, שדרן רדיו קול חי ואבא לילד מיוחד, עלה בעקבות המתרחש כשהוא זועם לשידור ברדיו קול חי, ואמר: "אני מבקש מבכירי העירייה, לכו עם הרכבים שלכם ותיקחו את הילדים. מדובר כאן בילדים מיוחדים שקשה להישאר איתם בבית וחייבים להוציא אותם לבתי הספר שלהם. אני שומע מאישים שונים שהכל מתחיל להסתדר, ושיש ישיבות וכו'. איפה מסודר? הם בבית ואף אחד לא עוזר להם".

מימרן הוסיף ואמר: "זה לא ילד רגיל שיכול ללכת לבד. חייבים לדאוג להם. חכמי חלם, זה מה שיש לי להגיד להם", אמר מימרן בכאב.

בהמשך פרסם ארגון 'ידידים' את ההודעה הבאה: "בעקבות קריסת מערך ההסעות של החינוך המיוחד בעיר בני ברק, ארגון 'ידידים' מסייע להורים בהסעת הילדים למוסדות החינוך. הורים אשר זקוקים להסעה עבור בנם, מוזמנים לעדכן את המוקד: 053-3131310".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.