ארדן הטיח לעבר עודה: "הסתת באום אל – חיראן כדי לשפוך דם"

עימות סוער במליאת הכנסת התנהל בין יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה לבין השר לביטחון הפנים גלעד ארדן בנוגע לתקרית החמורה ביישוב הבדואי אום אל-חיראן שבנגב, צפו.

עימות סוער במליאת הכנסת התנהל בין יו"ר הרשימה המשותפת  איימן עודה לבין השר לביטחון הפנים גלעד ארדן  בנוגע לתקרית החמורה ביישוב הבדואי אום אל-חיראן שבנגב, שבה נהרג האזרח הבדואי. "הנהג לא הקשיב לשוטרים והתעלם מקריאותיהם", אמר ארדן .

השר  לביטחון הפנים המשיך ותקף את  ח"כ איימן עודה "מכרת שקרים לתקשורת, כאילו אתה אדם תמים שנקלע לזירה. באת להסית אוכלוסייה שלמה כדי לשפוך דם".  בתגובה עודה השיב לו: "אתה בן אדם קטן"- הצעקות לא פסקו מצד ספסלי החכים הערבים שתקפו את ארדן.

 

ארדן לא התרגש והמשיך לתקוף את עודה: "עמדת בראש מפגינים שזרקו אבנים על שוטרים. אני לא רוצה להגיד לך איך זה היה נגמר במדינה אחרת – שם אתה וחבריך הייתם צריכים להיות מזמן מאחורי סורג ובריח".

השר לביטחון פנים אמר כי "לפני כחודש וחצי נדרשה המשטרה במסגרת תפקידה לסייע בפינוי היישוב הבדואי הבלתי-חוקי אום אל-חיראן, זאת על-פי פסק דין של בית המשפט העליון ולמרות שטרם המבצע התקיימו דיונים והליכים שכללו חתימת הסכמים מאוד נדיבים 20 המשפחות במקום. צריך שהציבור יידע את זה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.