הבוקר: ארדן יציג את ר' בפני וועדת טירקל

הקרב על מינוי המפכ"ל: השר לביטחון פנים יציג היום בפני וועדת טירקל את מועמדותו לתפקיד של ר', סגן ראש השב"כ לשעבר

סאגת מינוי המפכ"ל: השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, יציג הבוקר בפני וועדת טירקל את מועמדותו של סגן ראש השב"כ, ר', לתפקיד מפכ"ל המשטרה.

אמש כתב ארדן בחשבון הטוויטר שלו כי הוא פנה לראש הממשלה נתניהו, וביקש ממנו להפעיל את סמכותו כדי להתיר את פרסום שמו המלא של ר' לקראת הדיון בוועדה. נתניהו לפי שעה טרם נענה לבקשה.

בתוך כך, בתו של המועמד המודח למפכ"לות, גל הירש, הגיבה אמש בחריפות על דבריו של פרשן חדשות 2, אמנון אברמוביץ', נגד אביה שנאמרו באולפן שישי. כזכור, בהתייחס להירש אמר אברמוביץ' בין היתר: "עם כל הכבוד, אחת הרעות החולות של החברה הישראלית זה שכולם רוצים הכול…אתה רוצה גם לעשות כסף, גם כבוד, גם שררה גם לדבר על ערכים…מי שרצה לתרום תשע שנים, יכול היה ללכת להיות מורה, מחנך, עובד סוציאלי…".

בעקבות הדברים פרסמה בתו של הירש, מאורי, פוסט חריף בדף הפייסבוק שלה בו כתבה: "מר אברמוביץ', אנחנו לא חושפים בדרך כלל את פעילותו של אבא שלי למען החברה, אבל לנוכח דבריך הבוטים באולפן שישי בפני כל עם ישראל, לא הותרת לי ברירה ואני מעלה כאן דברים שהיית מגלה בתחקיר עיתונאי בסיסי…גל הירש: מחנך למנהיגות כבר שבע שנים כראש עמותת נעם בתל-חי. העמותה מחנכת מאות בני נוער בשנה למנהיגות מבוססת ערכים; מרצה, חבר הנהלה ויו"ר המכון למנהיגות העתיד בשדרות זה שמונה שנים; מרצה בבתי ספר תיכוניים ובתנועות נוער בפני אלפי בני נוער לפני גיוס; משתתף במשימות הסברה למען מדינת ישראל בארץ ובעולם".

הירש הוסיפה: "הוא מסייע שנים ארוכות למשפחות רבות בישראל (מתן בסתר); השתתף במבצעי הצלה רפואיים רבים (בסתר); מיוצרי הקשר בין צה"ל לבין בית השנטי בפרויקט "דרך ערך"; מסייע כבר שנים בגיוסם לצה"ל של בעלי מוגבלויות (בסתר(; משתתף בפעילויות לחלוקת מזון לנזקקים; סיוע לשיפוץ מועדוני נוער; "ליווי פצועי צה"ל באגף השיקום של משרד הביטחון (להזכירך – גל פצוע קשה והינו בעל 59% נכות לצמיתות!); מרצה בכל קורסי הפיקוד וההדרכה בכוחות הביטחון; סיוע לזק"א לאורך שנים; וחוץ מכל זה – שירות מילואים אינטנסיבי, פעיל, של מאות ימי מילואים, לצד הובלת חברה המספקת מקומות עבודה רבים למשפחות רבות בישראל. ועוד דברים, שאבא לא סיפר לי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.