ארדן מתוסכל: "חבל שנתניהו לא פנה לשמאל"

השר גלעד ארדן העניק ראיון לתכנית "לונדון את קירשנבאום" והביע את תסכולו וחברי מפלגתו מהמשא ומתן הקואליציוני . "ישנם תפקידים המגיעים לחברי הליכוד שמוענקים למפלגות הקטנות רק בשל הלחץ שהן מפעילות על ראש הממשלה".

שר הפנים, גלעד ארדן (הליכוד),מדואג מכוונת נתניהו להמסור את תיק החינוך לנפתלי בנט,  ארדן העניק ראיון לתכנית "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10 והביע את תסכולו וחברי מפלגתו מהמשא ומתן הקואליציוני . "ישנם תפקידים המגיעים לחברי הליכוד שמוענקים למפלגות הקטנות רק בשל הלחץ שהן מפעילות על ראש הממשלה".

מסתמן שתיקים כמו הפנים, החינוך, השיכון והבריאות לא יהיו בידי הליכוד", אמר ארדן, "אותי זה מדאיג, וזה גם צריך להדאיג את מצביעי הליכוד שרצו שראש הממשלה ינהל את המדינה באמצעות המפלגה שלו".

 

במידה והמפלגות הקטנות יתבצרו בעמדותיהן,סבור ארדן  אולי יהיה עדיף לפנות לשמאל כדי להרתיען. אני לא חושב שממשלת אחדות עדיפה כי אנחנו צריכים לדבוק במה שהבטחנו לציבור ולהקים ממשלה לאומית", הוא אמר.

"אבל אם הדרישות של המפלגות הקטנות ממשיכות להיות בלתי סבירות, והזמן חולף, אז זה גם לגיטימי שראש הממשלה יעביר הצעה נדיבה למחנה הציוני ואולי זה יבהיר ויעביר מסר למפלגות אלה שדרישותיהן מוגזמות", הוסיף ארדן.

ארדן סבור שאינו מסכים עם החלטת נתניהו למנות את שר החוץ אביגדור ליברמן פעם נוספת, זאת למרות שמפלגתו זכתה רק ב-6 מנדטים בבחירות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.