"ארה"ב יהירה, נמשיך במאבק גם אם יושג הסכם הגרעין"

מנהיגה הרוחני העליון של איראן האייתוללה עלי חמינאי תוקף את האמריקנים בחריפות ומבהיר: "ארה"ב היא התגלמות היהירות העולמית, המאבק יימשך גם אחרי שייחתם הסכם".

בשעה שבווינה מנסים נציגי המעצמות ואירן לגבש את הסכם הגרעין, מנהיגה הרוחני העליון של איראן האייתוללה עלי חמינאי תוקף את האמריקנים בחריפות ומבהיר: "ארה"ב היא התגלמות היהירות העולמית, המאבק יימשך גם אחרי שייחתם הסכם".

 

"המאבק ביהירות העולמית הוא הבסיס של המהפכה שלנו ואסור לנו לעצור אותו. תהיו מוכנים להמשיך במלחמה", צוטט חמינאי באתר האינטרנט שלו.

 

נשיא אירן חסן רוחאני התייחס גם הוא הערב למגעים הנמשכים בווינה ואמר כי "אם המשא ומתן יצליח העולם יראה שטהרן פתרה את הבעיה הפוליטית הכי גדולה שלה באמצעות שיחות וטיעונים הגיוניים".

 

רוחאני הבהיר כי "גם אם שיחות הגרעין ייכשלו, הדיפלומטיה שלנו הוכיחה לעולם שאנחנו הגיוניים. לא עזבנו את שולחן המשא ומתן ותמיד סיפקנו את התשובות הטובות ביותר. 22 חודשי משא ומתן הראו שהצלחנו להקסים את העולם וזאת אמנות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הם לא מתביישים מכלום ועוד באמצע המו"מ שמום… אצלנו, ברגע שמישהו מוציא איזה פיפס מפיו שלא מוצא חן בעיני ארה"ב, שולחים אותו מיד לשם להתנצל… מה יש לנו להתבייש ולהתנצל? על שאנו דואגים לביטחון הבסיסי שלנו????

    יעקב |
    הגב