ארוחה אידיאלית לבחור ישיבה: מנת טונה דלת קלוריות באריזה אישית

חוזרים לישיבה: סטארקיסט מציעה ארוחת ביניים אידיאלית לבחורי הישיבות: טונה עם שמן זית – 99 קלוריות ליחידה, באריזה אישית הכוללת מכסה ומזלג

חברת סטארקיסט, יצרנית הטונה המובילה בישראל, מציעה לבחורי הישיבה שיחזרו בקרוב לספסל הלימודים מוצר אידיאלי לארוחת ביניים טעימה ונוחה גם מחוץ לבית: טונה עם שמן זית – 99 קלוריות ליחידה עם מנה קלורית מדודה וידועה מראש.

כל יחידה מגיעה עם מכסה פלסטיק ומזלג חד-פעמי המאפשר לאכול בכל מקום. הקופסה קלה לנשיאה בתיק ומאפשרת השגת מנה קלורית מדודה, מזינה ובריאה בכל ארוחה מבלי לדאוג לחישובי קלוריות מסורבלים. זהו מוצר אידיאלי לבחורים, המתאים לאכילה בהפסקה בין הסדרים.

לדברי דגנית אשד-פרישקו, מנהלת השיווק של סטארקיסט: "סדרת הטונה סטארקיסט 99 קלוריות פותחה כדי לתת מענה לאוכלוסייה הולכת וגדלה של שוחרי בריאות ושומרי משקל המחפשים מוצרי מזון זמינים, בריאותיים ובעלי ערך קלורי נמוך, שניתן ליהנות מהם גם מחוץ לבית. סטארקיסט 99 קלוריות היא פתרון מעולה לארוחת עשר או צהריים גם מחוץ לבית– בריאה, מזינה ומשביעה, מחזיקה מעמד כל היום בתיק בלי צורך בקירור, ואינה נוזלת או מלכלכלת. כל המוצרים בסדרת סטארקיסט 99 קלוריות הינם בתוספת של שמן זית, הידוע בערכו התזונתי והבריאותי".

הסדרה החדשה: סטארקיסט 99 קלוריות, כוללת שלושה טעמים המכילים שמן זית הידוע בתועלתו הבריאותית: נתחי טונה בנגיעות שמן זית, נתחי טונה בנגיעות שמן זית עם לימון, נתחי טונה בנגיעות שמן זית עם עשבי תיבול.
תכולת יחידה: 100 גרם.

ניתן להשיג: ברשתות השיווק ברחבי הארץ ובנקודות המכירה הפרטיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.