ארוחת השחיתות של הברנז'ה • בקליינע

מי פרץ את החרם החרדי על אילת, איך התחדש המטבח של דרעי, מי הבטיח למי חוזה שמן על ספר חדש ואיזה אירוע קיבץ בליל שישי את כל הברנז'ה החרדית? בקליינע עם החדשות הקטנות של השבוע

בקליינע שחשב להתרכבל בפוך מחמת הקור, נאלץ לנטוש את השמיכה החמימה לאנחות לטובת מערכת הבחירות המסואבת. והנה, בקושי יצאו שלושה כוכבים, וכבר המפלגה הימנית החדשה צצה ומולידה בעקבותיה (אולי) מיזוג פוליטי בין אלי ישי לאנשי הימין. כך או אחרת, הברנז'אים שתכננו לקחת חופשות, יצטרכו להישאר קרוב למקלדת ולגנוז את חלומות החורף החמימים לטובת דיווחים אינסופים על מיזוגים פוליטיים.

ונתחיל בידיעה המרעישה הבאה: עיתונאי ודובר חרדי מפורסם ישבו ביום רביעי האחרון לארוחת שחיתות במסעדת סקיי-ליין בגג מלון גני ירושלים. אורח נוסף שהצטרף לסעודה היה לא אחר מראש העיר משה ליאון. הציפור שראתה את המחזה לא הספיקה לתעד את המאורע החשוב, אך סיפקה לנו פרטים עסיסיים על רשימת דרישות שהציבו צמד החרדים לראש העיר.

במסעדה אחרת בבירה השבוע, ישבו שני חרדים ובשולחן לידם ישב לא אחר מאשר מבקר המדינה יוסף שפירא ואתו ישב גדעון אלון, כתב הכנסת של 'ישראל היום'. אוזנם החדה של שני החרדים קלטה את שפירא מציע לאלון לכתוב ספר בשמו של שפירא, ואף קלטה את פרטי הסכום (הגבוה) שהוצע לאלון על ידי שפירא, אבל את זה, כמו שאומרים, נשמור במערכת.

והיו לנו הרבה שמחות:

שידוך השבוע: דובר ש"ס לשעבר יעקב בצלאל חגג השבוע את שמחת אירוסיו עם בת הנגיד לסרי משכונת בית וגן בירושלים.

יהודה אברמסקי, מנהל המכירות באולמי "מייפל" בפתח תקווה ולשעבר איש השיווק באחד האתרים החרדים, התארס גם הוא השבוע עם תמי אברמוביץ'. הצעת הנישואין נערכה ביאכטה בהרצליה. מזל טוב!

מודעת אירוסין לא שגרתית פורסמה השבוע ביתד נאמן: צד החתן שלמה רנד, בנו של החזן ישראל רנד ותלמיד ישיבת 'חברון', שהתארס בשעה טובה מומצלחת עב"ג יסכה בר, בתו של רבה של נתניה, הרב קלמן בר.

 

 

מזל טוב גם לסמדר בן טוב, כתבת הנשים של אקטואליק ובעלה לרגל אירוסי בתה.

מזל טובים גם לאלי ביתאן לרגל חתונת אחיו (ועל הכובע החדש!) וליצו פלדמן על חתונת אחותו.

האיש וההפקות דודי עזריאל ערך בליל שישי ארוחת ערב חגיגית לכל אנשי הברנז'ה במלון וולדורף אסטוריה, זאת לרגל הילולא של רבי יעקב אבוחצירא, משולבת בקומזיץ של האמן אהרון רזאל. בין השאר השתתפו: מ״מ רה״ע צביקה כהן, יצחק פינדרוס, מנכ״ל שס חיים ביטון ובכירי התקשורת: יאיר שרקי, יוסי אליטוב, יעקב ריבלין, דודו עמר, יצחק נחשוני, בצלאל קאהן, אבי גרינצייג, יקי אדמקר, ינון פלח, עקיבא ויס, רונן כץ, ישי כהן, משה גלסנר, רפי פרלשטיין, ארי קלמן, שלמה קוק, חיים פרידלנדר, שלומי גיל, ישראל פריי, קובי אלתר ועוד.

גלסנר ושרקי מתלחששים

השבוע, לראשונה בעיתונות החרדית מוזכרת העיר אילת בהקשר תיירותי – במודעה שפורסמה השבוע במוסף החדשות של ״בקהילה״ לרגל שבת שירה המסורתית בעיר הדרומית. בכך נשבר חרם עתיק יומין במודעות העיתונות החרדית על הזכרת שם העיר. בדרך כלל כשמופיע שם מלון ללא הזכרת העיר בה הוא ממוקם, הכוונה לעיר החטאים.

'ידיעות אחרונות' פרגן השבת לאיש ההייטק החרדי משה פרידמן. אבל לא טרח לשים תמונה נכונה שלו. מי שמצולם בתמונה המצורפת לידיעה בעיתון על פרידמן הוא בכלל פנחס בוכריס מפקד 8200 לשעבר ומנכ״ל משרד הבטחון לשעבר:

קוראי עיתון בקהילה זוכים לקרוא מידי שבוע בשבוע ידיעה על הגאון רבי בן ציון קוק. במקרה או שלא, מדובר באביו של עורך העיתון שלומי קוק. לתועלת הרבים נשתדל מידי שבוע להביא לכם את הידיעה השבועית.

עקיבא נוביק הטריל את יתד נאמן שפרסם כתבה על אירוע העיתונאים שישנו שנ"צ בפארק בירושלים, דבר שאולי תוכנן, אבל לא אירע מעולם:

קוראי מוסף השבת מבית העיתון של המדינה נחשפו השבוע במדור חדש למטבח המהמם של יו״ר ש״ס אריה דרעי. כנראה הספיקו במשפחת דרעי לשדרג את המטבח מימי קלטות הוידאו של ״אני מאשים״.

עיתון 'הארץ' תבע השבוע אתר חרדי מוכר על סך למעלה ממיליון שקלים בגין העתקת כתבות.

אשקלון: חמישי בלילה, הילולת 'אביר יעקב' רבי יעקב אבוחצירא זיע"א בבית אחד מהגבירים החשובים בעיר/ הצלחנו לחלץ תמונה של איש יחסי הציבור יוסי לחיאני יחד עם הזמר אדיר מלכא שהגיע היישר מצפת.

ובירושלים, במהלך ישיבת מועצת העיר בחמישי האחרון, נצפו מסתודדים איש אמונו ומקורבו של ליברמן אבי אבוחצירא יחד עם איש ש"ס, הפעיל גדליה רוזובסקי.

נעמה עידן, הבוסית של יום ליום, לא פחות ולא יותר – הגיעה השבוע לדוכן של העיתון בגני התערוכה בתל אביב שם נערכה הילולת כסא רחמים. נעמה, מה קרה? נעמה: אחד העובדים היה צריך לצאת, ובהתרעה הקצרה – לא היה מי שיחליף אותו.

 

דודי שוומנפלד נכנע לצו האופנה: קסקט.

הזוג המלכותי ידידיה וסיון, התברך השבוע אצל המשגיח הגה"צ רבי חיים וואלקין

 

העיתונאי שמואל בן צבי מיום ליום, שמונה השבוע לכתב הפוליטי של העיתון בנוסף לתפקידו ככתב חוץ, נצפה רוכש משקפיים חדשים.

העיתונאי ואיש השיווק אריאל אלחרר הצטלם השבוע לסלפי עם השר גדעון סער שהגיע להילולת כסא רחמים בגני התערוכה בתל אביב.

ככה חוגגים את הקמפיין הגדול בציונות הדתית ו-16 מיליון ש"ח, עם המאסטרים לגיוס המונים – האסטרטג אהליהב אבוטבול ובערלה קרומבי

 

לרגל יום הולדתו של מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי, נכנס השדרן עמי מימון לקבל את ברכתו להמשך זיכוי הרבים בהפצת התורה והחסידות.

יועצי התקשורת מני חדד ואבי בלומנטל, שמדבררים את אלי ישי, נסעו לטיול בברלין, אלא שאז ביבי הודיע על פיזור הכנסת, וגם לוחמי הגרילה חזרו לישראל לעזור לאלי לשוב לכנסת.

מוזיקה:

רובי בנט לפעמים משתף את הציבור בפרטים מוכמנים

המוזיקאי אהרל'ה נחשוני פתח סניף של קרוקס בפתח תקווה. הרב ישראל מאיר לאו וסגן ראש העיר אוריאל בוסו באו לברך

המוזיקאי שימי יונייב, יצא לווינה להשתתף במופע השקה לאלבום החדש שלו שרואה אור בימים אלו.

אברהם פריד הזמין את יעקב עמר, הדובר של עליזה בלוך, לבמה באירוע באשתאול. הדובר הפתיע את בקליינע כשהצליח לעלות לטונים גבוהים במיוחד, ועוד תוך כדי צילום סלפי משובח.

 

מזל טוב ליחיאל סבר כתב "יתד נאמן" לרגל הולדת הבת.

מזל טוב לר' אריה קנייבסקי להולדת הבן.

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.