דרעי ברכבת הקלה: "חוללה מהפכה בירושלים" (תמונות)

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ערך סיור ברכבת הקלה בירושלים עם מנכ"ל סיטיפס – הרכבת הקלה מר ירון רביד והנהלת החברה – תמונות

כשהוא מלווה בנציגי ש"ס הבכירים בעיריית ירושלים קיים יו"ר ש"ס ח"כ  אריה דרעי סיור ברכבת הקלה בירושלים במהלכה ביקר בדפו – מרכז התפעול והאחזקה ובחן מקרוב את הפעילות בחדר הבקרה האחראי על השליטה והפיקוח על תוואי הרכבת הקלה ובמתחם בו מתבצעת פעילות התחזוקה של הרכבות.

אל יו"ר ש"ס ח"כ  אריה דרעי הצטרפו סגן ראש העיר ירושלים הרב צביקה כהן ונציגי ש"ס בעירייה יו"ר סיעת ש"ס בי-ם הרב נתי לסרי ,הרב נחמניאל סבן והרב מיכאל מלכיאלי כמו"כ הצטרף לסיור מנכ"ל ש"ס הרב חיים ביטון.

את דרעי אירח מנכ"ל סיטיפס – הרכבת הקלה מר ירון רביד שסיפר על הצלחתה הגדולה של הרכבת הקלה בירושלים ועל השינויים החיוביים שחוללה בעיר. כן השתתף בסיור סמנכ"ל השירות והתפעול בסיטיפס מר שי איזנברג. מנכ"ל סיטיפס מר ירון רביד ציין, בין השאר, כי לפני המהומות בשועפאט ומבצע "צוק איתן" ביום ממוצע נסעו ברכבת כ-140 אלף איש וכי הרכבת מסיעה כרבע מכלל נוסעי התחבורה הציבורית בכל ירושלים. המנכ"ל הציג בפני יו"ר ש"ס את התוכניות העתידיות של הרכבת הקלה שצפויה להמשיך את מסלולה לאזורים נוספים בעיר ביניהן לשכונות נווה יעקב, בית החולים הדסה עין כרם על מנת שייתנו מענה תחבורתי לרוב חלקי העיר ובכך להרחיב את מעגל השירות.

יו"ר ש"ס אריה דרעי התרשם מהסיור ומפעילותה של הרכבת הקלה וציין לטובה את המהפכה שחוללה הרכבת בירושלים. ח"כ אריה דרעי אמר על הסיור: "הרכבת הקלה שינתה את התחבורה בירושלים וחוללה מהפכה והפכה את העיר לנגישה הרבה יותר מבחינה תחבורתית. שמחתי לראות את התוכניות להרחבת הפעילות ואני בטוח שתושבי העיר יברכו על כך".

מנכ"ל 'סיטיפס' ירון רביד: "שמחנו לארח את יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי יחד עם בכירי המפלגה בירושלים. מצאנו בו ידיד נאמן לפעילותנו ועדכנו אותו על העבודה הרבה שנעשית על מנת להפוך את הצלחת הרכבת הקלה לנחלתם של תושבים ושכונות נוספות". ____ _____ 1 ____ _____ 2 A1 A1-1 A1-2 A1-3 A1-4 A1-5 A1-6

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.