אריה קינג דאג לחסידי גור

אלפים עלו היום להר הזיתים למערת הלב שמחה מגור. חבר מועצת עיריית י-ם אריה קינג ל'אקטואליק': "דאגנו לגידור סביב לבית הקברות"

אלפים מחסידי גור עלו היום החל משעות הבוקר להר הזיתים, למערת האדמו"ר הלב שמחה מגור.

חבר מועצת עיריית ירושלים אריה קינג מספר ל'אקטואליק' על הקשר שלו לחסידי גור. "אני הייתי הראשון שעבר להתגורר בהר הזיתים בתשנ"ז, ומאז אני מטפל ודואג לבית הקברות ולהרחבת ההתיישבות היהודית סביב לבית הקברות היהודי העתיק".

קינג: "אני שמח שאני רואה את כלל הציבור, ובפרט את חסידי גור מכל רחבי הארץ שהגיעו מאמש והמשיכו היום לזרום בהמוניהם להר הזיתים לפקוד את קברו של האדמו"ר מגור.

"במשך שנים ובמשך כל ימות השנה, דאגתי לאבטחת מערת הקבורה כתושב המקום וכן כמחזיק תיק החירום והביטחון בעירייה,יחד עם הרב דוד לבנטל שאמון על מערך האבטחה מטעם ביתו של האדמו"ר מגור, יחד עם משטרת ירושלים ומשרד השכון, דאגנו לגידור סביב לבית הקברות, לקריאת שמות רחובות עבריים לרחובות בהר הזיתים ובכלל זה בתחום בית הקברות. שדרגנו את מערך המצלמות שצופה 24 שעות על מערת קברו של האדמו"ר, דאגנו לסיורים קבועים ונוכחות משטרתית משמעותית".

עוד הוא אומר, "כמנהגי מדי ז' בתמוז, גם הבוקר פקדתי את קברו של הרב שמחה בונם בין אברהם מרדכי אלתר זצוק"ל ווידאתי שהמקום מאובטח כראוי על ידי המשטרה וכן שהסדר והניקיון נשמרים על ידי חברת הניקיון מטעם המדינה. דבר אחד בלט מאד השנה, והוא שכמות הפוקדים את קבר האדמו"ר גבוהה ביחס לשנים קודמות, ועל כך יש להוקיר תודה לכל האחראים להשבת הביטחון והסדר לבית הקברות".

קינג אומר: "בפעם הבאה שהמקום יהיה ומאבטח ככה, זה יהיה בט"ז תמוז, בהילולת הרב חיים בן עטר אור החיים הקדוש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.