ארין לאודר, נכדתה של אסתי לאודר

ארין לאודר, הנכדה של הגב' אסתי לאודר בעלת מותג הטיפוח והיופי אסתי לאודר, משיקה קו תכשירי טיפוח ויופי בשם AERIN. ראיון אישי ומיוחד

ארין לאודר, נכדתה של הגב' אסתי לאודר בעלת מותג הטיפוח והיופי אסתי לאודר, משיקה קו תכשירי טיפוח ויופי בשם AERIN. ארין, חברה בוועדה הבינלאומית של המוזיאון לאומנות מודרנית, גרה בניו יורק. המוטו שלה הוא בדיוק כמו כל האימהות העובדות. "אני מאמינה שעלינו להשתדל תמיד להקדיש זמן לעצמנו כי כאשר את מרוצה, כל מי שסביבך יהיה מרוצה".

ארין היא גם מנהלת הסגנון והתדמית של אסתי לאודר, מותג הדגל של חברת אסתי לאודר.

היא החלה את הקריירה שלה ב"אסתי לאודר" ב-1992 וכיהנה במשרות שונות בפיתוח מוצרים, פרסום וקריאטיב לרבות מנהלת קריאטיבית המעצבת את התדמית של מותג אסתי לאודר כבר 20 שנה.

היא בוגרת בית הספר לתקשורת ע"ש אננברג באוניברסיטת פנסילבניה. היא מכהנת במועצת המנהלים של תאגיד אסתי לאודר וכן בוועדת החינוך של חבר הנאמנים של מוזיאון מטרופוליטן לאמנות, וגם חברה בוועדה הבינלאומית של המוזיאון לאמנות מודרנית. בנוסף היא פעילה ב-NeueGalerie, מוזיאון שהקים אביה, רונלד לאודר, ב-2001 ומוקדש לאמנות גרמנית ואוסטרית מתחילת המאה ה-20.

היא, כאמור, מתגוררת בניו יורק עם בעלה ושני ילדיהם.

קו תכשירי AERIN לטיפוח היופי הושק בספטמבר 2012 בנקודות מכירה נבחרות של אסתי לאודר בארצות הברית, קנדה ובריטניה. הפילוסופיה של קו המוצרים היא טיפוח יופי ללא מאמץ. הקו כולל את קולקציית ESSENTIALS של תכשירים הכרחיים וכן קולקציות COLOR עונתיות. קולקציית הבשמים AERIN הושקה בנובמבר 2013 והיא כוללת חמישה ניחוחות מובחנים: Gardenia Rattan, Amber Musk, Lilac Path, Ikat Jasmine ו-Evening Rose, אשר כל אחד מהם מעורר תחושה מוגדרת של מותרות, סגנון חיים וחוויה אישית.

מה העצה הטובה ביותר שקיבלת מסבתך, אסתי לאודר?

"אסתי הייתה מודל נהדר לחיקוי. היא לימדה אותי את חשיבות הלהט, הסגנון, החריצות, המשפחה וכמובן, החשיבות של כל הדברים היפים. הסוד שלה לעבודה היה 'תהא העבודה שלך אשר תהא, עליך לעשות אותה היטב' ו'עבדי קשה ואהבי את עבודתך'".

האם סבתך לימדה אותך את סודות היופי שלה? אם כן, מה הם?

"סבתי נהגה לומר: 'יש לך רק פרצוף אחד. שמרי עליו'. גם כשאת הרוסה מעייפות, הקפידי לנקות את עור הפנים ולמשוח קרם לחות, הישמרי מהשמש ושתי מים. היא גם אהבה בשמים ואמרה לי לעולם לא לצאת מהבית מבלי להתבשם".

אני מבינה שאת עדיין מעורבת במותג אסתי לאודר כמנהל הסגנון והתדמית. איך את מצליח ללהטט בין שתי משרות, שאיפות אישיות וחיי משפחה?

"נכון, אני משמשת כמנהלת הסגנון והתדמית של מותג אסתי לאודר. השגת האיזון בין כל המשימות הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר שלי – בדיוק כמו כל האימהות העובדות. אני מאמינה שעלינו להשתדל תמיד להקדיש זמן לעצמנו כי כאשר את מרוצה, כל מי שסביבך יהיה מרוצה".

 

קולקציית הבשמים

 

קולקציית AERIN מבוססת על זיכרונות הריח שלך. האם תוכלי להרחיב?

"הקולקציה היא הביטוי האישי והאינטימי ביותר שלי: חיי וזכרונותי. הריח הוא חלק מהמורשת שלי ותמיד היה תחום חשוב מאוד בשבילי. רציתי לחלוק יותר מעצמי ומחיי ומבחינתי, אין דרך אינטימית יותר להביע את מי שאני מאשר באמצעות ניחוח.

"כדי ליצור את הבשמים שמביעים זאת בדרך הטובה ביותר, השתמשנו במרכיבים המשובחים ביותר כדי ליצור קומפוזיציות ייחודיות. בין אם מדובר בתווים פרחוניים המשתלבים במושק מדהים או במשהו שמזכיר אוויר צח ושמש תוך ערבוב בפרחים טרופיים, השילובים הם ייחודיים ומובחנים מאוד והם חלק ממני, מהרגישות שלי ומחיי".

מה הזיכרון המוקדם ביותר שיש לך מניחוח? מה מקסים אותך בריח?

"בשמים היו ויהיו תמיד חלק מחיי. חלק מזיכרונות הריח המוקדמים ביותר שיש לי הם של דשא שנקצר זה עתה, פרחים טריים והים. אני גדלתי כשאני מוקפת בניחוחות ובכל מקום שבו הייתי, תמיד היו שם דברים לבדוק, לנסות ולהשתעשע".

מהם תווי הריח/ המרכיבים האהובים עלייך ביותר?

"אני אוהבת פרחים לבנים, במיוחד גרדניה, טוברוזה ופריחת תפוזים. רבים מהתווים האלה משמשים בבשמים שפיתחתי במשך השנים, לרבות בקולקציית AERIN".

בקולקציית AERIN, האם עבדת עם אותו בשם בכל הניחוחות או עם כמה "אפים"?

"עבדתי עם כמה אנשי מקצוע כישרוניים ויצירתיים מ-Firmenich. אני אוהבת את הגירוי היצירתי ואת האפשרות להשתעשע ברעיונות שונים. לכל אמן יש פלטפורמה יצירתית משלו כך שמבחר אנשי המקצוע מאפשר לי להתמקד ברגשות המדויקים שאני רוצה להביע ולהגדיר במדויק את הלך הרוח של הרגע.

  • Gardenia Rattan: פייר נגראן
  • Lilac Path: רישאר ארפאן
  • Amber Musk, IkatJasmineו-Evening Rose: אונורין בלאן".

ספרי לנו על ההשראה לניחוח Lilac Path…

"כילדה, אהבתי תמיד את ריח הלילך. אמי שתלה שיח לילך בביתה בלונג איילנד והוא עדיין מלבלב מדי אביב. הריח תמיד מזכיר לי אותה ואת האביב".

האריזה של Amber Musk מעוטרת בדוגמת "Kenlyn" שהיא פרשנות אישית שלך על ההדפסים הפרחוניים שהיו תמיד חלק מעיצוב הבית של סבתך. מדוע בחרת בדוגמה זו?

"הדוגמה הזו יקרה ללבי מאוד משום שהיא מזכירה לי את המורשת שלי. ההדפס הוא באמת פרשנות פרטית שלי על ההדפסים הפרחוניים היפים שהיו חלק מעיצוב הפנים של הבית של אסתי. אני חושבת שזו הדוגמה המושלמת לניחוח חמים ומזמין כמו Amber Musk".

מדוע יצרת חמישה בשמים בבת אחת ולא הסתפקת באחד?

"רציתי ליצור מלתחה מודרנית של ניחוחות, בשמים שיוכלו להיות אישיים מאוד לאישה שלובשת אותם. אסתי אמרה תמיד שאין ללבוש את אותה שמלה למשחק טניס ולארוחת ערב, אז מדוע שתלבשי את אותו בושם כל היום? קולקציית הניחוחות החדשה שלי מכילה חמישה ריחות מובחנים שאפשר לבחור מביניהם בהתאם להלך הרוח, העונה והאירוע.

"אסתי אמרה שהדרך הטובה ביותר לשים בושם היא להתיז אותו באוויר ולצעוד לתוכו. אני אוהבת להתיז כמות קטנה בבוקר ולחזור ולשים עוד כשאני יוצאת בערב. לפעמים זהו אותו ניחוח ולפעמים שניים שונים, בהתאם לעונה או האירוע".

 

על שגרת הטיפוח וכמה עצות

 

אילו מוצרים כוללת שגרת הטיפוח שלך?

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Sculpting/Refinishing Dual Infusion", קרם פנים Estée Lauder Re‑Nutriv Re-Creation, Estée Lauder Re‑Nutriv Re-Creation Eye Balm ו-Night Serum for Eyes. אני אוהבת גם את ה-Re-Nutriv Intensive Smoothing Body Creme כי הוא מאוד עשיר ומפנק".

איך את מצליחה להיראות כל כך טוב עם כל הנסיעות?

"אני באמת חושבת שמה שעושה את ההבדל הוא ה-Advanced Night Repair של אסתי לאודר. אני משתמשת בו כבר שנים. כמה דקות לפני הנחיתה אני שמה ברונזר. זה מעניק לעור מראה נהדר וגורם לי לשכוח את העייפות והג'ט לג".

מה תציעי לאימהות עובדות ועסוקות לעשות בכדי לשמור על הכושר ולהיות מטופחות?

"בשביל להיראות יפה, אין צורך בעשרות מוצרים או בשגרה מסובכת שגוזלת הרבה זמן. כמו רוב הנשים, גם לי אין את כל הזמן שבעולם להקדיש לטיפוח ולהיראות במיטבי. שגרת הטיפוח שלי פשוטה מאוד וכוללת כמה מוצרים בסיסיים וכמה מוצרים עונתיים כמו שפתון וצללית טרנדיים. בשביל הכושר, אני הולכת שלוש פעמים בשבוע לשיעורי פילאטיס עם ליז רדינגר ואני גם אוהבת לצאת לצעידות ארוכות".

מה גורם לאדם להיות יפה?

"לדעתי זו התחושה הטובה שיש לאדם לגבי עצמו, בטחון אישי והקדשת זמן לטיפוח אישי כדי להיות הכי יפה שאת יכולה. אסתי לאודר נהגה לומר, 'מי שיפה מבפנים יפה גם מבחוץ'. היא האמינה שכל אישה יכולה להיות יפה אם רק תקדיש לכך את הזמן הדרוש".

מה הם זיכרונות הריח המוקדמים ביותר שלך?

"אני זוכרת שנכנסתי למכונית יחד עם סבתי והייתי מודעת לבושם שלה. היא תמיד ניסתה בשמים שונים אך אהבה במיוחד את Beautiful. אני גם זוכרת את עצמי עומדת ליד אסתי בחדר השינה שלה ומתבוננת כיצד היא מתאפרת. היא הייתה ממש מומחית לאיפור".

האם תמיד התעניינת בבשמים?

"בשמים הם חלק מהמורשת שלי. מאז שאני זוכרת את עצמי בשמים הקסימו אותי והם חלק ממני. כל חיי אני מוקפת ביופי ולומדת ממשפחתי ומהצוות באסתי לאודר".

מי היא אייקונית היופי שלך?

"אני אוהבת את קייט מוס. יש לה חוש סגנון מדהים: תמיד נשית, תמיד לא מתאמצת".

עד כמה הבושם חשוב לביטחון עצמי?

"ככל שאת מרגישה יותר בטוחה בעצמך, כך גם תשדרי יותר בטחון עצמי והבושם יכול למלא תפקיד בכך. מה שמדהים לגבי בשמים הוא הסיפוק המידי שהם מעניקים. כשאת עייפה ומזליפה על עצמך קצת בושם, את מרגישה מיד יפה יותר. את נכנסת לחדר ומישהו מבחין בך ואת מרגישה בטוחה בעצמך".

אם היית צריכה לבחור תכשיר יופי אחד לקחת איתך, במה היית בוחרת?

"בברונזר. זו הדרך המהירה ביותר להיראות ערנית ובריאה".

מה הקשר בין בושם לאופנה?

"בשמים ואופנה הם אמצעים להביע סגנון אישי. סגנון הוא דבר אישי מאוד ונובע מהיבטים רבים של חיינו: משפחה, אמנות, נסיעות, אופנה, עיצוב הבית, מגזינים, צילום ועוד. יש משהו מאוד משעשע באופן שבו את יכולה לשנות את כל המראה שלך פשוט על ידי שימוש בבושם אחר".

לעולם לא יהיו לך יותר מדי…

"ליפ גלוסים… אני שומרת אותם בגביעי כסף בארון התרופות".

מה הסבון האהוב עליך?

"Jo Malone".

 

על סגנון חיים

 

איך את אוהבת להירגע?

"עם סדר היום העמוס שלי, חשוב מאוד שאקדיש זמן לעצמי. בשביל לברוח, אני אוהבת לצאת להליכה – אפילו אם היא קצרה מאוד. בעיר אני אוהבת את סנטרל פארק בגלל הנוף, וכאשר אני בהמפטונס, אני הולכת לחוף הים או לדרך צדדית עם פרחי בר. אין דבר יותר מרגיע ומרענן מאשר הליכה באוויר הפתוח. לעולם איני מקשיבה למוזיקה תוך כדי הליכה. אני אוהבת רק לחשוב ולשאוב השראה מהסובב אותי".

אם לא היית מה שאת היום, מה היית רוצה להיות?

"אם לא הייתי עובדת בתעשיית היופי, מן הסתם הייתי עורכת של מגזין".

מה זה מותרות בשבילך?

"מותרות זה משהו מיוחד: למשל טיול על החוף או לבלות עם משפחתי".

לאן היית רוצה לנסוע?

"אני אוהבת ערים כי הן מעניקות לי השראה. אני אוהבת את הערבוביה של בני אדם, מוזיאונים והיסטוריה. הייתי רוצה לנסוע לאיסטנבול, מקסיקו סיטי והוואנה".

במה את גאה יותר מכל?

"בילדיי, בכך שהתחתנתי ובכך שהלכתי בעקבות לבי והקמתי את מותג AERIN. אני מרגישה גאה במיוחד כשאומרים לי שאוהבים את המוצרים שלי. כל דבר שאנו יוצרים הוא תוצאה של תהליך ארוך, לכן הוא חייב להיות מדהים".

מהם מקורות ההשראה שלך?

"קצת מכל דבר: פרחים, אמנות, אופנה, חוף הים, אריגים וכמובן נסיעות. אפילו אם איני נוסעת בעצמי, אני מסתכלת במגזינים, ספרים ואתרי אינטרנט העוסקים בנסיעות. כל מה שמעניין אותי עשוי גם להעניק לי השראה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.