מה בין האדמו"ר מ'תולדות אהרון' ל'אתרא קדישא'? / ארל'ה יקטר

ארל'ה יקטר מזהיר מפני פרחחי ארגון ה'אתרא קדישא' וקורא להיזהר מזלזול בכבוד תלמיד חכם ומחילול שם שמיים:

בשבוע הבא עלינו לטובה, ייצא כ״ק האדמו״ר מתולדות אהרון למסע ההתרמה השנתי למען מוסדותיו. במשך שלושה שבועות, יתרים אנשי חסד לטובת מוסדות תולדות אהרן בבית שמש ובירושלים.

במסעו זה יגייס כסף למלמדים, למשגיחים, לטבחים, למנהלי המשק ועוד. עליו לדאוג ליותר מ- 300 משכורות כל חודש ולארוחות צהריים לכ- 1000 ילדים, ומעל ל-450 בחורים היושבים ולומדים בישיבה את התורה הקדושה.

אבל את פניו יקבלו פרחחי אירגון ה'אתרא קדישא'. את פניו יקבלו הפגנות, פשקווילים, רמקולים שיכריזו נגדו. והסיבה לכך, רק משום שהוא אינו חושב בדיוק כמו מנכ"ל 'אתרא קדישא'.

והרי האדמו״ר שומע לפסקו של ראב״ד העדה החרדית הגאון ר' משה שטרנבוך ומקבל את הפסק של ראש בית הדין (הראב״ד), אך להם לא מפריע פסקו של הרב, מפריע להם שבבית שמש, עבדו בפיקוח של ארגון אחר. מפריע להם, שהמגביות למלחמה בחפירת הקברים הופסקה, בגלל שהגיעו להסכמה הלכתית עם בעלי הקרקע. מפריע להם, שאפשר לפתור בעיות חפירת קברים על ידי הידברות והסכמות ולא על ידי הפגנות, מעצרים, תמונות ומגביות.

מכאן אני קורא לראשי העדה החרדית, יש לכתוב עכשיו, מכתב בו יאסרו לפגוע באדמו״ר מתולדות אהרון, שבמוסדותיו מתחנכים ילדי ישראל על טהרת הקודש. יש ליצור קשר עם אנשים בחו״ל על מנת שידאגו שלא ינהגו בביזיון בתלמידי חכמים ומנהיגי קהילות.

אך כפי הנראה, זה לא יקרה.

בליבי תקווה, כי אנשי חו"ל, יבינו גם לבד. וישכילו לתרום הרבה מעבר ליכולתם. וכך האדמו״ר יחזור מחוזק.
ומקווה שלא יחולל שם שמיים על ידי פוחזים אלו ושעם ישראל לא יתבזה מהתנהגותם המבזה תלמיד חכם.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עלוב ועצוב, האיש פאתטי! רודף פרסום וקשקשן צמרת!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פרחחי אתרא קדישא זה ארהלע יאקטר מי שנשאר באתרא קדישא הם אנשים יראים ושלמים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. טוב יעשה אהרלה יקטר אם הוא באמת חפץ ביקרם של מוסדות תולדות אהרן, אם יסתום את הפה כי טוב זה בוודאי לא יעשה להם, מצטרך לקודמי אם אהרלה יקטר צריך לדברר את תולדות אהרן המצב ממש עגום

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. איזה בושות…
  זה היחצ"ן של תולדות???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב